třída g ve dvou individuálních podobách | Aktuality | autoweek.cz

Třída G ve dvou individuálních podobách

Třída G ve dvou individuálních podobách

03.06.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Legendární terénní vozy Mercedes-Benz třídy G jsou v prodeji od roku 1979, ač se v podstatě nemění. Nyní přicházejí dvě nové komfortní varianty designo manufaktur Edition a Exclusive Edition s digitálními službami Mercedes me connect.
Pro zákazníky, kteří chtějí pro svůj Mercedes-Benz třídy G ještě více individuality, stylu a luxusní výbavy naleznou dokonalou nabídku ve dvou nových speciálních modelových variantách designo manufaktur Edition a Exclusive Edition. Jejich prodej byl zahájen 2. května 2017, uvedení na trh bude následovat v září. Komfort ve vozech třídy G navíc zvyšují digitální služby Mercedes me connect.
 
Od konce roku 2015 nabízený program individualizace designo manufaktur nabízí na míru střižené prvky výbavy, řemeslné zpracování a nejvyšší kvalitu. Nový stupeň výbavy designo manufaktur Edition se dodává pro modely Mercedes-Benz G 350 d a G 500. Třída G designo manufaktur Edition má atraktivní vzhled a v interiéru sportovní ozdobné prvky.
 
Oba vrcholné modely Mercedes-AMG, G 63 a G 65 se nově dodávají ve verzi Exclusive Edition. Svou dynamiku dávají vizuálně najevo specifickým spodním ochranným panelem z ušlechtilé oceli, bočními postranními pruhy AMG a ozdobnými prvky na ochranných lištách se vzhledem tmavého hliníku. Speciální edici charakterizuje velmi kvalitní design také v interiéru. Součástí standardní výbavy je paket designo Exklusiv.
 
Mercedes me connect nyní také pro třídu G
Pod označením Mercedes me connect nabízí Mercedes-Benz nyní i pro třídu G soubor bezplatných základních služeb, mezi něž patří například Remote Online Services. Nabídka služeb se průběžně rozšiřuje. Základem je komunikační modul integrovaný do vozidla.
 
Mezi bezplatné základní služby patří automatické nouzové volání (eCall), asistenční služby v případě nehody nebo poruchy a mimořádně komfortní zákaznické služby Mercedes me assist. Zákazníci si mohou na internetu vyhledat servisního partnera Mercedes-Benz. Mobilní služby a aplikace se postarají o sjednání termínu servisní prohlídky. Mercedes me assist poskytuje kromě toho tipy ve formě videí, týkající se funkcí a ovládání vozidla, jakož i doporučení vhodných olejů a pneumatik.
 
Služby Remote Online umožňují navázat spojení s vozidlem kdykoli a odkudkoli za účelem získání informací o vozidle nebo dálkové aktivace různých funkcí. Součástí nabídky je mimo jiné dálkové zamykání a odemykání dveří nebo naprogramování nezávislého topení. To funguje jak s aplikací Mercedes me App (k dispozici pro iOS a Android), tak i prostřednictvím portálu Mercedes me (www.mercedes.me).
 
  • Třída G ve dvou individuálních podobách
  • Třída G ve dvou individuálních podobách
  • Třída G ve dvou individuálních podobách
  • Třída G ve dvou individuálních podobách
  • Třída G ve dvou individuálních podobách
  • Třída G ve dvou individuálních podobách