tvoříme e-shop s dálničními známkami - zdarma | Aktuality | autoweek.cz

Tvoříme e-shop s dálničními známkami - zdarma

Tvoříme e-shop s dálničními známkami - zdarma

22.01.2020 | | Aktuality

Podpořte nás již tento víkend účastí na hackathonu #ZNAMKAMARADA. V pondělí 27. ledna 2020 předáme státu funkční řešení.
Podnikatel Tomáš Vondráček v pátek 17. ledna 2020 zveřejnil na svém profesním LinkedIn profilu veřejnou výzvu! Zakázka za 401 milionů je absurdní! E-shop s dálničními známkami uděláme zdarma. Na tento víkend zve do pražských Holešovic ty, kdo se chtějí zapojit, aby přišli a pomohli. Jde o programátory i jiné.
 
Tím to začalo… Veřejná výzva! Rozhodli jsme se, že o víkendu zorganizujeme veřejný hackathon a celý systém e-shopu na dálniční známky zdarma naprogramujeme, spustíme a v pondělí nabídneme státu za účasti médií! Chceme dokázat, jak absurdní je zadat zakázku za 401 milionů, když to pár schopných lidí dokáže udělat za víkend. Bude to drama!
 
„Postupně budu sdílet více informací, až bude jasné, kde se registrovat a jak můžete pomoci. Tato zakázka musí být zlomová, ať už dopadne jakkoliv. Už nikdy se k našim společným penězům nikdo nesmí chovat tak, jak nyní předvádí stát!“
 
„Nikdy jsem netušil, jakou lavinu dokáže spustit výzva, která poukazuje na zbytečné investice peněz tam, kde je řešení již hotové či se dá pořídit za několikanásobně nižší částku. Výzvu si vzali za své největší hráči e-commerce. Dálniční známky již nabízí Alza.cz, Pilulka.cz a další. Tento víkend uspořádáme hackathon #ZNAMKAMARADA, slib splníme. Chtěl bych požádat ty, kdo se chtějí zapojit, aby nás přišli podpořit tím, co umí. Od pátku 24. 1. 2020 od 18:00 hodin až do neděle 26. 1. 2020 budeme v budově Visionary v Holešovicích pracovat na řešení. Chceme ukázat, že to jde,“ uvádí Tomáš Vondráček.
 
HACKATHON #ZNAMKAMARADA
Registrace na hackathon: www.znamkamarada.cz
Aktuální dění sledujte na FB či IG:
https://www.facebook.com/znamkamarada/
https://www.instagram.com/znamkamarada
Místo konání hackathonu: Actum, Plynární 10, Praha 7
Zahájení hackathonu: pátek 24. 1. 2020 v 18:00 h