autobest poskytuje unikátní příležitost | Aktuality | autoweek.cz

AutoBest poskytuje unikátní příležitost

AutoBest poskytuje unikátní příležitost

05.11.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Organizace AutoBest se připravuje testování pěti finalistů. Součástí akce budou i prezentace zástupců automobilek, které tato auta vyrábějí. Letos poprvé AutoBest nabízí široké veřejnosti možnost vstoupit do akce a zeptat se na to, co je zajímá u pěti automobilů, z nichž vzejde vítěz.
Organizace AutoBest před svým hlasováním už řadu let pořádá komplexní testování pětice automobilů zvolených do finále ankety. V letošním roce se závěrečné testy uskuteční 23. a 24. listopadu v Itálii v unikátním testovacím areálu magazínu Quattroruote, jehož součástí je i okruh Vairano.
 
Tak jako každý rok budou mít představitelé automobilek příležitost představit detailně své vozy a poté budou čelit dotazům. Unikátní přitom je, že při těchto prezentacích nejsou přítomní jen členové poroty AutoBest, ale i zástupci ostatních čtyř automobilek a také oni mají možnost po prezentaci pokládat otázky, aby se dozvěděli více o svých konkurentech a jejich marketingové strategii.
 
Finalisty ankety, která se snaží najít automobil, který bude tou nejlepší koupí pro běžné motoristy v Evropě v roce 2017, jsou následující vozy:

Citroën C3
Kia Niro
Peugeot 3008
Seat Ateca
Toyota C-HR

 
V rámci organizace AutoBest jsme se rozhodli od letošního roku umožnit zapojit do akce i motoristy z jednotlivých zemí. Mohou se zeptat na to, co je zajímá o autech, mezi nimiž se bude rozhodovat.

Pokud máte zájem, můžete poslat své dotazy, týkající se kteréhokoliv z pěti uvedených vozů, na adresu:
vladimir.rybecky@mail.com

 
Pokud půjde o otázky, na které nelze najít odpovědi v našich předchozích textech o uvedených vozech, pak je ve Vairanu předložím zástupcům automobilek.
 
Po testovacích jízdách porotci AutoBest, zastupující 31 evropských zemí, vyhodnotí jednotlivé vozy na základě 13 přesně definovaných kritérií z hlediska jejich postavení na jednotlivých trzích. Své hlasy odevzdají tak, aby byl vítěz vyhlášen 15. prosince.
  • AutoBest poskytuje unikátní příležitost
  • AutoBest poskytuje unikátní příležitost
  • AutoBest poskytuje unikátní příležitost
  • AutoBest poskytuje unikátní příležitost
  • AutoBest poskytuje unikátní příležitost