Nové modely | autoweek.cz

Nové modely

 • Opel Insignia Country Tourer v prodeji

  23. 02. 2018 - Opel Insignia Country Tourer v prodeji

  Opel rozšířil svou nabídku vrcholné modelové řady Insignia o třetí variantu - k liftbacku Grand Sport a kombi Sports Tourer se při dává crossoverová verze kombi Country Tourer. Nejde ale o poslední variantu - během druhého čtvrtletí ještě bude následovat sportovní Insignia GSi.
 • Výjimečná značka Cupra

  23. 02. 2018 - Výjimečná značka Cupra

  Seat v Barceloně představil novou značku Cupra a současně byl odhalen první model nové značky Cupra Ateca a Cupra TCR oslaví debut jako první závodní cestovní vůz nové značky. Paradoxně ale současně se značkou Cupra byl uveden i nový model Seat Leon Cupra R ST.
 • Nový fastback Peugeot 508

  22. 02. 2018 - Nový fastback Peugeot 508

  Peugeot 508 se radikálně mění. S nízkou karoserií jde proti trendu přibližovat auta crossoverům. Uspořádání interiéru s konceptem Peugeot i-Cockpit kombinuje s bohatou výbavou ve snaze o posun značky směrem k luxusnějším vozům.
 • Citroën Berlingo - 3. generace bestselleru

  19. 02. 2018 - Citroën Berlingo - 3. generace bestselleru

  Citroën představuje nové Berlingo - třetí generaci vozu nabízejícího už osvědčený koncept s neobvyklým, jednoduchým a maximálně funkčním tvarem. Ve světové premiéře se představí na ženevském autosalonu a na trh dorazí ve druhé polovině roku 2018.


<< < 1 / 132  > >>