v praze odstartovala nová služba uberxl | Aktuality | autoweek.cz

V Praze odstartovala nová služba UberXL

V Praze odstartovala nová služba UberXL

04.10.2019 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Uber v Praze nově umožňuje objednat dostupnou a spolehlivou dopravu pro celou rodinu nebo skupinku přátel. v počtu až šesti osob.
Uber v Praze nově nabízí jízdy pro skupinky až šesti osob. Ty sveze nová speciálně jim určená služba UberXL. Ocení ji především typicky větší rodiny, skupinky kamarádů cestou na koncert, manažeři, kteří při každodenních přesunech uvítají větší prostor, nebo prostě kdokoli na cestě z letiště nebo na nádraží se spoustou zavazadel. UberXL může přijít vhod i přátelům nebo kolegům, kteří by se jinak při cestě museli rozdělit do dvou standardních vozů.
 
Zatímco cesta z centra do pražské Zoo s UberXL přijde na přibližně 260 Kč, klasická služba UberX by skupinku ve dvou autech vyšla na zhruba 320 Kč. Navíc i v případě UberXL mohou cestující využít speciální funkci a pohodlně si rozdělit jízdné mezi sebou.
 
Další funkcí, která tuto službu dělá ještě atraktivnější, je možnost, že uživatelé služby UberXL mohou využít nástup jednotlivých osob na různých místech, když si před objednáním nastaví přesné místo zastávky.
.