čtvrtý chevrolet pro sos dětské vesničky | Autoservis | autoweek.cz

Čtvrtý Chevrolet pro SOS dětské vesničky

Čtvrtý Chevrolet pro SOS dětské vesničky

22.10.2011 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Poslední slavnostní odevzdání vozu Chevrolet v ČR se uskutečnilo v SOS dětské vesničce Brno-Medlánky. Pro SOS dětské vesničky v České republice byly předány čtyři Chevrolety. Program evropské spolupráce Wheels for Kids zapojil dealery i zákazníky.

V rámci evropského partnerství značky Chevrolet a SOS Dětských vesniček Chevrolet SOS dětským vesničkám v letošním roce daruje 100 vozů na oslavu 100. výročí svého založení.

Čtyři z nich již našly své místo v České republice.

Čtvrtý Chevrolet, tentokrát Aveo, byl slavnostně odevzdán SOS Komunitě mládeže Brno v SOS dětské vesničce Brno-Medlánky. Chevrolet tím splnil svůj slib v rámci ČR. Pro děti byla tradičně připravena "narozeninová oslava" se vším, co k ní patří, tedy spoustou zábavy, legrace i pochutin a programem.

Nový Chevrolet Aveo odevzdali do rukou Mgr. Cyrila Maliňáka ředitel marketingu Chevrolet CEE Leslie Turton a Pavel Drábik, coutry manager Chevrolet pro ČR a SR.

SOS dětské vesničky jsou nezávislou nevládní dobročinnou dětskou organizací, která poskytuje domov osiřelým a opuštěným dětem, preventivní podporu rodinám, ve kterých hrozí, že děti opustí, a vzdělávacím zařízením.