v zajetí porsche: unikátní výstava vozů porsche | Aktuality | autoweek.cz

V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche

V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche

07.04.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Společnost Porsche Inter Auto CZ připravila unikátní výstavu sportovních a luxusních vozů Porsche, které v průběhu měsíce dubna zaberou téměř kompletní prostory obchodního centra Arkády na pražském Pankráci.
Návštěvníci se mohou těšit na průřez historií modelové řady 911 i na nejžhavější novinky značky Porsche. Na své si přijdou i milovníci Porsche Motorsportu. Součástí výstavy, která se uskuteční v termínu od 9. do 29. dubna, budou také speciální doprovodné akce a soutěž o zajímavé ceny. Hlavní cenou bude zapůjčení vozu Porsche na víkend.
 
„Srdečně tímto zveme všechny příznivce značky Porsche na tuto unikátní akci. Věříme, že návštěvníci ocení nejen vystavené exponáty automobilů, ale také možnost zúčastnit se zajímavých víkendových akcí a vyhrát vůz Porsche na víkend. Těšíme se na hojnou účast a přejeme všem příjemnou zábavu,“ říká generální ředitel Porsche Inter Auto CZ Christian Lang.
 
Zachycen bude vývoj legendárního automobilu Porsche 911, a to včetně takových specialit, jako jsou 911 F Model, 911 G Model, 964 C2 Coupé, 993 Coupé, 997 Coupé a také nejnovější model 991. V dalších netradičně pojatých expozicích se návštěvníkům naskytne pohled na vůz Porsche 356. Tento automobil bude atypicky umístěn v centru celé přehlídky na zavěšených plošinách. Výstavu doplní model 911 Targa ve své první verzi ze 70. let v doprovodu stávajícího modelu 911 Targa.
 
Na své si přijdou také příznivci Porsche Motorsportu, které zaujme Porsche 911 GT3 Cup.
 
K vidění budou i kompletní aktuální modelové řady Cayenne, Macan, Cayman, Boxster a Panamera. Jedním z vrcholů výstavy bude supersport Porsche Carrera GT z limitované edice 1278 vyrobených kusů.
 
Po celou dobu výstavy bude pro zájemce otevřen obchod s oblečením a motoristickými doplňky z nejnovější kolekce Porsche Driver´s Selection.
 
Doprovodné víkendové akce
10. - 12. duben, areál před OC Arkády Pankrác Praha
Porsche Driver´s Selection Truck se exkluzivně představí poprvé v ČR a návštěvníci výstavy budou mít jedinečnou možnost jej osobně navštívit. Luxusní mobilní showroom navštěvuje velké závody po celém světě (24 hodin Le Mans, Oldtimer Race Nürburgring, velká cena F1 na Hockenheimringu). Porsche Driver´s Selection Truck Shop představí to nejnovější z kolekce pro motoristy a příznivce značky Porsche.

18. duben, areál před OC Arkády Pankrác Praha
Spanilá jízda majitelů vozů Porsche 911 bude zahájena setkáním ve venkovních prostorách Arkády Pankrác Praha ve 12:00 hodin. Start spanilé jízdy Prahou je naplánován na 15:00 hodin.

25. - 26. duben, areál před OC Arkády Pankrác Praha
Testovací jízdy ve vybraných automobilech Porsche za doprovodu proškoleného personálu, a to po oba dva dny vždy pouze od 14:00 do 17:00 hodin.
 
Soutěž Urči správný typ Porsche!
Soutěž Urči správný typ Porsche! bude probíhat od 9. do 27. dubna u hlavní expozice vždy v čase 12:00-18:00 hodin, předání cen nejlepším soutěžícím proběhne 29. dubna v 17:00 hodin.

Cílem soutěže je v časovém limitu 3 minut co nejrychleji přiřadit k vystaveným modelům vozů Porsche správné popisky s typem vozu.Vítězí soutěžící s největším počtem správně přiřazených popisků v nejkratším čase.

Průběžné pořadí soutěžících bude aktualizováno na www.arkady-pankrac.cz.

Dvacet nejlepších soutěžících si převezme ceny 29. dubna v 17:00 hodin.

Soutěžit se bude o hodnotné ceny od partnerů výstavy. Soutěže se mohou zúčastnit všechny osoby starší 18 let a každý z návštěvníků, který předloží účtenku z jakékoliv prodejny Arkády Pankrác Praha v hodnotě nad 500 Kč včetně DPH (tuto podmínku je možné uplatit každý den soutěže).
  • V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche
  • V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche
  • V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche
  • V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche
  • V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche
  • V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche
  • V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche
  • V zajetí Porsche: unikátní výstava vozů Porsche