alcar představuje podzimní novinky dezent | Autoservis | autoweek.cz

Alcar představuje podzimní novinky Dezent

Alcar představuje podzimní novinky Dezent

13.09.2013 | Rybecký Vladimír | Autoservis

V tradiční akci společnosti Alcar Bohemia Elegance i v zimě přináší nabídku litých kol vhodných pro zimní provoz. Nejvíce novinek přináší pod nejprodávanější značkou Dezent.

Nový Dezent TB je určený pro řidiče vozů BMW, kteří vyhledávají pro svůj vůz sportovní doplňky a současně chtějí, aby co nejlépe souzněly s vytříbeným charakterem značky BMW.

Dezent TB svým designem i kvalitou tento požadavek splňuje. Nové kolo TB je schválené pro modely BMW řady 1, X1, 3, X3, Z4, 5, 6 a 7 a je uzpůsobené k montáži s originální sadou šroubů i pro obutí pneumatik Run Flat. Navíc umožňuje také použití originální středové krytky BMW.

Dezent TB dark je první z řady barevných variant s moderním matně černým lakem, který je mezi motoristy stále oblíbenějším.

Dezent TC zkrášlí například kompaktní vozy Volkswagen Golf VII, Hyundai i30, Kia c’eed,
Škoda Octavia III nebo Mazda 3. Pro vozy Hyundai i30 a Kia c’eed je toto kolo, stejně jako kola TD a TE uzpůsobeno pro použití klíče 21. Elegantní dvojité paprsky vytváří tvar písmena V, jehož konce splývají s okrajem ráfku. Dezent TC, stejně jako ostatní novinky, chrání robustní ochranný lak a je schválený pro použití se sněhovými řetězy. Samozřejmostí je již uzpůsobení kola pro montáž senzoru na měření tlaku v pneumatice.

Dezent TD je určený pro motoristy, kteří si nejsou jisti, že jejich vozu bude slušet výrazný moderní design a vybírají proto raději z klasických typů. Dezent TD dodal nadčasovým masivním paprskům novou tvář v podobě jejich šikmého zalomení, které vytváří různé odrazy světla v závislosti na rychlosti, světelných podmínkách a úhlu pohledu. V dostupných rozměrech od 14 do 17 palců jsou k dispozici aplikace třeba pro Škodu Octavia III nebo menší SUV jako Audi Q3 a Hyundai ix35.

Také matně černá varianta Dezent TD dark je homologována pro pestrou paletu vozidel od malých městských vozů VW Up a Škoda Citigo až po kompaktní SUV Audi Q5. Černé lomené paprsky dodávají tomuto kolu originální druh napětí.

Dezent TE je navržený pro moderní SUV, jakými jsou Porsche Cayenne, populární modely BMW X1, X3 a X5 nebo Hyundai Santa Fe. Zakřivení dvojitých paprsků a kombinace rovných a zkosených ploch propůjčují tomuto mohutnému kolu sportovní charakter.

Dezent TE dark je verzí s matně černým lakováním, která si díky speciální ochranné vrstvě laku poradí se sněhem, blátem i solí na zimních silnicích stejně dobře jako varianta se stříbrným lakováním.

  • Alcar představuje podzimní novinky Dezent
  • Alcar představuje podzimní novinky Dezent
  • Alcar představuje podzimní novinky Dezent
  • Alcar představuje podzimní novinky Dezent
  • Alcar představuje podzimní novinky Dezent