vejr brainer - pivo, po kterém neusnete | Aktuality | autoweek.cz

Vejr BRAINER - pivo, po kterém neusnete

Vejr BRAINER - pivo, po kterém neusnete

20.05.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Česká farmaceutická firma RosenFarma představuje vůbec první energetické pivo na trhu - Vejr BRAINER, ideální nápoj pro řidiče. Jde o první kombinaci na světě - nealkoholické pivo, které aktivuje mozek, dodá energii a zvyšuje výkon. Je výsledkem spolupráce firmy RosenFarma a pivovaru Konrad.
Společnost RosenPharma v průběhu květnu uvádí na trh řadu energetických pochutin určených pro řidiče, sportovce, studenty a workoholiky. Osvědčenou rodinu energetických produktů theBRAINER nově doplňují energetické nealkoholické pivo Vejr, Energy Mocca krém a Energy čokoláda s kávovou příchutí.
 
Pod značkou theBRAINER řidiči znají energetický granulát (prášek) a nízkokalorické energy tyčky s příchutí čoko-chilli a rumu. Především energetický prášek (granulát), který se jen polyká a není potřeba jej rozpouštět, si získává velkou oblibu zejména mezi studenty mj. i pro rychlý nástup účinku během 8-10 minut.
 
Řadu theBRAINER letos obohatí novinky, z nichž právě energetické nealkoholické pivo představuje naprostý unikát na trhu.  Kombinací nealkoholického piva a energetického nápoje, vycházejícího z tradiční thajské receptury, vznikl osvěžující nápoj s povzbudivými účinky pro organizmus Vejr BRAINER.
 
„Dlouho jsme uvažovali o produktu, který by pomohl odstranit únavu, neobsahoval mnoho zbytečného cukru, ale zároveň byl chutný. Napadlo nás pivo - samozřejmě nealkoholické, aby ho mohli pít i motoristé,“ říká Štefan Struhár ze společnosti RosenFarma.
 
Pivo Vejr BRAINER je, stejně jako ostatní produkty řady theBRAINER, ryze českým výrobkem. Ve spolupráci se společností RosenPharma a.s. ho vyrábí pivovar Konrad Vratislavice, jehož piva pravidelně získávají vysoká ocenění. Pivovar ve Vratislavicích odvodil z tradiční výroby piva unikátní speciál spojující chuť piva, ovšem bez obsahu alkoholu, s účinkem energetického nápoje. V principu to je ale vlastně naopak - energetický nápoj s hořkou příchutí piva. Na světě zatím nic podobného neexistuje. Jedná se o jedinečný produkt vzešlý ze spolupráce dvou českých firem.
 
Pivo Vejr BRAINER se na trh uvádí ve dvou variantách: klasické nealkoholické pivo a ochucené pivo s hořkou příchutí červeného jablka, které pro svou lehkou a osvěžující chuť ocení také ženy, a to nejen za volantem. Zatímco běžné pivo po obědě podporuje usínání, Vejr naopak dodává energii, takže je ideální pro řidiče.
 
Láhev 0,33 l obsahuje kompletní doporučenou dávku patentované energetické směsi theBRAINER s vyváženou kombinací taurinu, glucuronlaktonu, kofeinu a inositolu, která podporuje mozkovou i pracovní aktivitu, zvyšuje koncentraci a snižuje vyčerpání. Pivo potěší všechny motoristy, zvláště při dlouhých cestách nebo po vydatném obědě, po kterém by mohli mít problémy s koncentrací na jízdu. Jeho výhodou proti klasickým energetickým nápojům je nízký obsah cukru, takže není tak nezdravý jako přeslazené energydrinky.
 
Energy Mocca krém a hořká Energy čokoláda theBRAINER s vysokým obsahem kofeinu zastupují další unikátní produkty, jež svou kávovou příchutí potěší všechny, kteří rádi mlsají. Malá tuba s krémem i tabulka čokolády obsahují jednu kompletní doporučenou dávku energetické směsi. Organizmu dodají potřebnou energii a spolehlivě utlumí hlad. Jsou ideální nejen na cesty či při sportu, ale také jako svačinka v práci a při redukčních dietách.
 
Produkty theBRAINER jsou určeny pro všechny, kteří jsou unavení, vyčerpaní, potřebují se koncentrovat, povzbudit a doplnit energii ať už v práci, ve škole, na cestách či v posilovně. Díky praktickému balení jsou vždy snadno při ruce v kapse či kabelce.
 
„Produkty theBrainer jsou chutné. Můžete podlehnout chuti zkonzumovat jich víc najednou, ale to opravdu nedoporučujeme, protože jsou velice účinné už v jedné dávce. Stejně tak naopak nedoporučujeme se o tyto produkty dělit s někým jiným, protože balení obsahuje vždy optimální dávku pro jednoho,“ konstatoval Jiří Leden ze společnosti RosenFarma.
  • Vejr BRAINER - pivo, po kterém neusnete
  • Vejr BRAINER - pivo, po kterém neusnete
  • Vejr BRAINER - pivo, po kterém neusnete
  • Vejr BRAINER - pivo, po kterém neusnete