virtuální expozice volkswagen užitkové vozy | Aktuality | autoweek.cz

Virtuální expozice Volkswagen Užitkové vozy

Virtuální expozice Volkswagen Užitkové vozy

06.10.2020 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Navzdory tomu, že byl letošní ročník veletrhu IAA Užitkové vozy v Hannoveru zrušen může odborná veřejnost může navštívit stánek značky Volkswagen Užitkové vozy - na webových stránkách. Prezentuje zde své letošní novinky, přičemž hlavním magnetem expozice je nový Caddy.
Až doposud platilo, že když si někdo chtěl důkladně prohlédnout nové modely značky Volkswagen Užitkové vozy a pohovořit s odborníky o jejich užitných vlastnostech i technických detailech, musel osobně navštívit expozici značky na příslušném autosalonu nebo veletrhu. V roce 2020 je to jinak.
 
Volkswagen Užitkové vozy nabízí zákazníkům a dalším zájemcům všechny novinky k interaktivní prohlídce online ve své virtuální webové výstavní expozici na adrese http://bit.ly/VWN_virtuelle_nfz_messe_start. IT odborníci na převedli všechna vozidla připravovaná pro veletrh IAA Užitkové vozy v čele s novým modelem Caddy i kompletní design výstavní expozice do digitální podoby. Ta uživatele vtáhne do virtuální reality tak přesvědčivě, že bude mít dojem fyzické přítomnosti ve výstavní hale.
 
Člen představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy odpovědný za prodej a marketing Heinz-Jürgen Löw k tomu uvedl: „Pro všechny, kteří se stejně jako my již těšili na veletrh, jsme v tomto mimořádném roce připravili alternativu a naši veletržní expozici jsme digitalizovali. Naleznete v ní rozmanité nabídky ve virtuální podobě, například videa o aktuálních novinkách s komentářem od našich odborníků, prostorové modely našich vozidel nebo představení našich služeb We Connect. Samozřejmě lze různými digitálními kanály komunikovat i s našimi specialisty, kteří odpovědí na jakékoli otázky. Můžete si tak nechat poradit například prostřednictvím živého videorozhovoru.“
 
Středem pozornosti je samozřejmě produktová novinka roku 2020 - nový Caddy. „Představujeme všechny verze nového modelu Caddy - od užitkové varianty Cargo až po osobní Style. Všechny mají plně digitální přístrojovou desku Innovision Cockpit, kompletní síťové propojení díky systému We Connect a nový design. Caddy kromě toho zaujme mnoha nadstandardními prvky výbavy, mezi něž patří například velká panoramatická střecha nebo vyjímatelná samostatná sedadla ve třetí řadě. Také Caddy Cargo nabízí novinky: sériově dodávané kompletně plechové zadní křídlové dveře, širší boční posuvné dveře - jimi lze do modelu Caddy Maxi naložit europaletu - a nově navržené pracoviště řidiče s ergonomickými sedadly s pečetí kvality AGR,“ konstatoval Jürgen Löw.
 
Nový Caddy je v expozici poprvé prezentován také jako chladírenský nebo servisní vůz s příslušnými nástavbami. Volkswagen Užitkové vozy kromě toho vystavuje nová řešení výrobců nástaveb pro model e-Crafter, od sklápěče přes valník až po elektrické záchranářské vozidlo. Široké portfolio modelů značky prezentují další varianty modelové řady T6.1, ať jako Transporter, vozidla s možností různých nástaveb a rozsáhlou nabídkou vnitřní výbavy, nebo jako komfortní Multivan.
 
Všichni návštěvníci digitální expozice se mohou zúčastnit její prohlídky s průvodcem nebo se na průzkum stánku vydat sami. Kliknutím na integrované funkce a ovladatelné exponáty v interaktivní expozici lze například měnit barvu nového modelu Caddy nebo mu dát jiná kola.
 
  • Virtuální expozice Volkswagen Užitkové vozy
  • Virtuální expozice Volkswagen Užitkové vozy
  • Virtuální expozice Volkswagen Užitkové vozy
  • Virtuální expozice Volkswagen Užitkové vozy
  • Virtuální expozice Volkswagen Užitkové vozy
  • Virtuální expozice Volkswagen Užitkové vozy