Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • 20 let motorů Audi TDI - průkopnická technika s velkou budoucností

  28. 11. 2009 - 20 let motorů Audi TDI - průkopnická technika s velkou budoucností

  Audi 100 Avant 2.5 TDI, představené na podzim 1989, předznamenalo novou éru vznětových motorů, když jako první uvedlo turbodiesel s přímým vstřikováním nafty.
 • Kia Cadenza se připravuje na debut

  28. 11. 2009 - Kia Cadenza se připravuje na debut

  Sportovní sedan Kia Cadenza byl slavnostně představen v Koreji, ale jeho oficiální premiéra se uskuteční na autosalonech v Rijádu v Saudské Arábii a v Dubaji. Prodávat se začne v průběhu příštího roku. Cadenza nahradí deset let starý model Opirus.
 • Kolik skutečně stojí Američany auta od GM

  24. 11. 2009 - Kolik skutečně stojí Američany auta od GM

  Studie očividně provládní Unie daňových poplatníků (NTU) tvrdí, že každý nový automobil prodaný novým GM stojí daňového poplatníka v průměru 12 200 dolarů. Analytici AN s tím ale nesouhlasí.
 • Lexus RX 450 h Premium - hybridní inteligence

  24. 11. 2009 - Lexus RX 450 h Premium - hybridní inteligence

  Plně hybridní crossover značky Lexus patří bezesporu mezi technicky a konstrukčně nejzajímavější automobily současné světové produkce. Má ušlechtilý design, propracovaný, vysoce komfortní interiér a především sofistikovaný pohonný systém Lexus Hybrid Drive využívající zážehový vidlicový šestiválec 3,5 l a dva elektromotory ve spojení s hybridní předovkou.
 • Nový Mercedes třídy E kombi

  15. 11. 2009 - Nový Mercedes třídy E kombi

  Do prodeje přichází Mercedes-Benz třídy E ve verzi kombi, inteligentní vůz s velkým prostorem pro náklad, bezpečný s devíti airbagy a novými asistenčními systémy, komfortní s adaptivní tlumení a regulací světlé výšky na zadní nápravě a s deseti motory, které jsou současně výkonnější i s nižší spotřebou.
 • Mitsubishi Outlander - víc než jen nová tvář

  11. 11. 2009 - Mitsubishi Outlander - víc než jen nová tvář

  Outlander je pro značku Mistubishi velmi důležitým modelem, protože představuje 27 % prodeje značky. Po třech letech se představila jeho evoluční podoba u Mistubishi označovaná jako nová generace, která právě přichází na český trh.
 • Škoda Yeti 1,8 TSI 4x4 Experience- zdařilá symbióza

  10. 11. 2009 - Škoda Yeti 1,8 TSI 4x4 Experience- zdařilá symbióza

  Nová Škoda Yeti s pohonem všech kol a přeplňovaným čtyřválcem 1,8 TSI splnila naše očekávání, a to jak v běžném silničním provozu, tak i ve středně těžkém terénu.
 • Americké šrotovné: zisk nebo ztráta?

  10. 11. 2009 - Americké šrotovné: zisk nebo ztráta?

  Systém slev na nové automobily CARS, jak se v USA říká šrotovnému, byl letos v létě navržen jako nezbytný a z hlediska nákladů efektivní způsob podpory ekonomiky a automobilového průmyslu. Spojil v sobě dva poněkud neslučitelné cíle.
 • Česká republika vstupuje do vodíkové éry

  05. 11. 2009 - Česká republika vstupuje do vodíkové éry

  Česká republika se přiřadila k zemím, v nichž byl zahájen zkušební provoz vozidel na palivo budoucnosti - vodík. Ten slouží k pohonu autobusu TriHyBus. Významnou roli v projektu, iniciovaném ÚJV Řež, má společnost Linde Gas.
 • Nový supersport Lexus LFA

  23. 10. 2009 - Nový supersport Lexus LFA

  Automobilka Lexus představila na tokijském autosalonu prototyp svého nového supersportovního vozu LFA, který začne vyrábět v sériové podobě na sklonku příštího roku. Lexus LFA bude vyroben pouze v 500kusové limitované edici a jeho přibližná cena se bude pohybovat okolo 375 000 eur.

   

   


<< < 268 / 455  > >>