volkswagen caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami | Aktuality | autoweek.cz

Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami

Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami

06.01.2021 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Novou generaci Volkswagenu Caddy Cargo lze pořídit za akční cenu od 399 000 Kč bez DPH, osobní verze začínají na 519 000 Kč včetně DPH.
Vozů Volkswagen Caddy se od roku 1978 prodalo více než 3,1 milionu kusů čtyř generací. Na českém trhu v roce 2019 Caddy s 2449 registracemi představovalo 38 % celkového prodeje značky Volkswagen Užitkové vozy.
 
Volkswagen Užitkové vozy uvádí na český trh pátou generaci modelové řady Caddy za atraktivní akční ceny. Užitkové Caddy 5 Cargo stojí od 399 000 Kč bez DPH, osobní Caddy od 519 000 Kč včetně DPH. Nástupce úspěšného modelu je k dispozici v rozmanitých užitkových variantách i jako všestranné rodinné MPV. Pro všechny verze Caddy a Caddy Cargo se v sériové výbavě poskytuje záruka na 2+2 roky s omezením na 200 000 km.
 
Volkswagen Caddy 5 je prvním modelem značky Volkswagen Užitkové vozy navrženým na koncernové platformě MQB, tedy stejně jako nový Golf nebo Škoda Octavia. Užitkové Caddy Cargo díky tomu nabízí ještě větší nákladový prostor než předchůdce - s objemem 3,1 m3, u verze Caddy Cargo Maxi je k dispozici 3,7 m3. V Caddy Cargo Maxi s dlouhým rozvorem a širšími bočními posuvnými dveřmi je navíc místo pro dvě europalety, které lze nakládat nejen zadními křídlovými dveřmi, ale také zboku. Caddy Cargo 2,0 TDI/55 kW (75 k) s krátkým rozvorem a motorem lze díky akčním cenám pořídit od 399 000 Kč bez DPH.
 
Volkswagen Caddy 5 je k dispozici také jako osobní Kombi a MPV s pěti nebo sedmi sedadly pro dlouhý i pro krátký rozvor, a to v nově nakonfigurovaných výbavových liniích Kombi, Caddy, Life a Style. Rodinné MPV přichází s úspornými motory TDI a TSI, vyspělým podvozkem s novou zadní nápravou, kombinujícím jízdní komfort s vysokým užitečným zatížením a inovativní asistenční systémy včetně systému Travel Assist pro asistovanou jízdu. Nový Caddy je na výši rovněž v oblastech digitalizace a konektivity, mimo jiné s digitalizovanou přístrojovou deskou.
 
Osobní verze Caddy s krátkým rozvorem, motorem 2,0 TDI/55 kW (75 k) a bohatou sériovou výbavou vyjde v rámci zaváděcích akčních cen na 519 000 Kč včetně DPH. Cena lépe vybavené verze Caddy Life se zážehovým motorem 1,5 TSI/84 kW (114 k) začíná od 595 000 Kč včetně DPH. Pro nejnáročnější je připraven Caddy Style 1,5 TSI/84 kW (114 k) za 669 000 Kč včetně DPH.
 
Volkswagen Financial Services pro příznivce úvěrového financování připravil nabídku FlexiFIN s flexibilním splácením, možností nulové akontace a atraktivní úrokovou sazbou pod 4 % p.a. Dále je zde možnost si pronajmout např. vůz Caddy 1,5 TSI/84 kW na operativní leasing za částku 5990 Kč bez DPH měsíčně (7248 Kč včetně DPH) na 48 měsíců s nájezdem 15 000 km ročně. Součástí splátek je kompletní pojištění (povinné ručení a havarijní pojištění), zákonné poplatky a servis.
 
„Volkswagen Caddy je velmi oblíbený. Proto mám velkou radost, že můžeme nabídnout pátou generaci za výborné akční ceny hned od zahájení prodeje. Nový Caddy je oproti předchůdci ještě praktičtější, hospodárnější a inteligentnější,“ říká ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika Jakub Šebesta,.
 
Nový Volkswagen Caddy, jenž se vyrábí v polské Poznani, je již k dispozici u autorizovaných prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy. „Rád bych všechny zájemce pozval k našim dealerům na předváděcí jízdy. Zákazníci se tak mohou důkladně seznámit se všemi přednostmi páté generace a současně získat od prodejce nabídku ušitou přesně na míru jejich potřebám,“ uzavírá Jakub Šebesta. Volkswagen Užitkové vozy v České republice disponuje sítí 40 autorizovaných prodejců a 80 servisů.
 
  • Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami
  • Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami
  • Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami
  • Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami
  • Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami
  • Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami