volkswagen nabízí modrý bonus pro cng | Aktuality | autoweek.cz

Volkswagen nabízí Modrý bonus pro CNG

Volkswagen nabízí Modrý bonus pro CNG

13.11.2013 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Volkswageny Touran EcoFuel a Passat EcoFuel s pohonem na stlačený zemní plyn jsou díky Modrému bonusu ještě atraktivnější. 

Značka Volkswagen přichází s novou akční nabídkou - modely Touran EcoFuel a Passat EcoFuel s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) jsou díky Modrému bonusu ještě atraktivnější.

Zemní plyn je nejčistějším fosilním palivem a Volkswagen patří mezi největší propagátory jeho využívání v silniční dopravě. Tomu odpovídá také rozmanitá nabídka modelů s pohonem na zemní plyn. V rámci nové akční nabídky mohou nyní zákazníci získat modely Touran EcoFuel a Passat EcoFuel ještě výhodněji díky tzv. Modrému bonusu.

Modrý bonus má v případě modelu Touran EcoFuel podobu cenového zvýhodnění ve výši 25 000 Kč vč. DPH, u modelu Passat EcoFuel činí poskytnutá sleva 35 000 Kč vč. DPH.

Oba pohání motor 1,4 TSI CNG (110 kW/150 k a 220 N.m), který kombinuje sportovní dynamiku s mimořádně nízkými provozními náklady a emisemi. Kombinovaná spotřeba paliva je 4,3 kg CNG/100 km (Passat), resp. 4,6-4,7 kg CNG/100 km (Touran).

Palivové nádrže na CNG jsou uloženy prostorově výhodně pod podlahou vozidla, takže nijak neomezují variabilitu, ani vnitřní prostor pro cestující a zavazadla. Zároveň je zaručena maximální úroveň bezpečnosti. Nabídka Modrého bonusu platí do 31. 12. 2013 na nově objednané vozy.