vylepšení pro volvo xc60 | Aktuality | autoweek.cz

Vylepšení pro Volvo XC60

Vylepšení pro Volvo XC60

23.03.2021 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Nejlépe prodávaný model automobilky Volvo Cars, středně velké SUV XC60 je nyní chytřejší než dřív díky rozvíjející se spolupráci s Google.
Společnost Volvo Cars připravila pro SUV XC60 řadu vylepšení, která zahrnují nový infotainment systém s OS Android a integrované aplikace a služby Google. Intuitivní infotainment systém nové generace zákazníkům nabídne individualizaci a konektivitu, která bude dále rozšířena prostřednictvím nového balíčku digitálních služeb. I když se největší změny odehrály v technice, designéři realizovali také pár drobných úprav exteriéru, především novou masku chladiče a nový přední nárazník.
 
Základ nových digitálních služeb představují aplikace a služby Google, mezi jejichž výhody patří například hlasové ovládání Google Assistant, navigace Google Maps a široká nabídka aplikací, které si lze stáhnout z obchodu Google Play. Přihlášením k využívání souboru digitálních služeb zákazníci získají přístup ke všem nabízeným službám a funkcím. Veškerý hardware potřebný k využívání služeb je již součástí vozu a veškerá potřebná data jsou zahrnuta v ceně souboru.
 
Automobilka Volvo Car Group je první, která uzavřela partnerství s Google, aby společnými silami vytvořily infotainment systém s OS Android a integrovanými aplikacemi a službami Google. Po několika letech úzké spolupráce obou společností byl jako první vůz Volvo vybavený uvedeným systémem představen plně elektricky poháněný XC40 Recharge. Volvo XC60 představuje další krok v průběžném zavádění infotainment systému s OS Android do vozů švédské značky.
 
V roce 2020 se prodalo bezmála 200 000 vozů XC60, což představovalo téměř 29 % ročního prodeje společnosti Volvo Cars. Výroba Volva XC60 modelový rok 2022 bude zahájena koncem května.

  • Vylepšení pro Volvo XC60
  • Vylepšení pro Volvo XC60
  • Vylepšení pro Volvo XC60