začaly dodávky citroënu c3 | Aktuality | autoweek.cz

Začaly dodávky Citroënu C3

Začaly dodávky Citroënu C3

13.07.2020 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Modernizovaný Citroën C3, který byla představen na začátku února, je již možné objednat v České republice za cenu od 280 000 Kč. V ceně vozu je i záruka 5 let nebo 60 000 km.
Citroën C3 není typický malý hatchback - nepodobá se žádnému ze svých konkurentů. Modernizace jej učinila ještě originálnějším - nabízí nový vzhled přední masky, lehce přepracovaný design a ještě větší pohodlí. Současné 3. generace se od konce roku 2016 již prodalo přes 750 000 vozů. Ve své třídě zaujme i zavazadlovým prostorem o základním objemu 300 l.
 
Modernizace zákazníkům nabídne novou identitu značky Citroën s novým světelným podpisem inspirovaným koncepčními vozy a novými LED světlomety. Dále je zde nový design ochranných prvků Airbump a ještě větší potenciál individualizace s až 97 různými kombinacemi vzhledu exteriéru, třemi novými polepy střechy, dvěma novými ráfky kol a třemi styly interiéru včetně dvou nových.
 
Se sedadly Advanced Comfort, která v této třídě se objevují  poprvé, poskytne více komfortu. Řidič má k dispozici 12 moderních asistenčních systémů řízení a služby spojené s připojením na internet Connect Assist pro SOS asistenci, Connect Nav se 7“   dotykovým displejem a Connect Play pro zrcadlení obsahu smartphonu.
 
V České republice se C3 nabízí v pěti úrovních výbavy. Ceny začínají akční cenou 280 000 Kč a zahrnují i záruku 5 let nebo 60 000 km. Metalický lak písková Sable je nyní ve speciální nabídce zdarma. Pro prvních 100 objednávek je navíc zdarma i paket Bi-Color. Další zvýhodnění 10 000 Kč lze uplatnit při využití financování Privilege.
 
K dispozici jsou motory poslední generace - zážehové tříválce 1,2 PureTech 82 S&S (61 kW) s přímo řazenou pětirychlostní převodovkou a 1,2 PureTech 110 S&S (81 kW) s přímo řazenou šestirychlostní převodovkou nebo automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 a turbodiesel BlueHDi 100 S&S (75 kW) s přímo řazenou pětirychlostní převodovkou. Citroën C3 se vyrábí ve slovenském závodě PSA v Trnavě.
 

  • Začaly dodávky Citroënu C3
  • Začaly dodávky Citroënu C3
  • Začaly dodávky Citroënu C3
  • Začaly dodávky Citroënu C3