zahájen prodej a testovací jízdy škody karoq | Aktuality | autoweek.cz

Zahájen prodej a testovací jízdy Škody Karoq

Zahájen prodej a testovací jízdy Škody Karoq

19.10.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Škoda Auto zahájila prodej modelu Karoq v České republice. Testovací jízdy jsou k dispozici u všech autorizovaných prodejců značky. Úspěšný předprodej přinesl více než 3500 objednávek. Pro Karoq je k dispozici i nabídka Škoda Originálního příslušenství.
Po úspěšné předprodejní fázi Škoda Auto zahájila prodej nového SUV Karoq. Zákazníci mohou nový model osobně poznat prostřednictvím testovacích jízd u všech 184 autorizovaných prodejních partnerů značky v České republice. Zároveň mohou vyzkoušet řadu praktických a stylových doplňků Škoda Originálního příslušenství pro model Karoq.
 
​„Velmi mě těší vysoký zájem, který zákazníci o model Karoq projevují. Již v předprodejní fázi bylo objednáno více než 3500 vozů, což je jednoznačný úspěch. Rád bych za něj poděkoval všem dosavadním i budoucím zákazníkům, stejně jako autorizovaným prodejcům Škoda, kteří pro zákazníky zajišťují vynikající služby,“ říká Luboš Vlček, ředitel Škoda Auto Česká republika.
 
Z 3500 vozů Škoda Karoq, objednaných v předprodeji, byly takřka 2/3 s nejvyšší výbavou Style. Nejpopulárnější v předprodeji je nový zážehový motor 1,5 TSI se systémem vypínání válců ACT a výkonem 110 kW následovaný vznětovým motorem 2,0 TDI (110 kW) a motorem 1,0 TSI o výkonu 85 kW. V dosavadních objednávkách lehce převažují zážehové motory s 56 %. Pohon všech kol zvolilo dosud bezmála 40 % zákazníků.
 
Pro nový model Karoq je u autorizovaných prodejců značky a na e-shopu Škoda připravena nabídka Škoda Originálního příslušenství, jako například síťový roletový kryt zavazadlového prostoru, sady ochranných gumových koberců či Smart holder s adaptéry pro uchycení tabletů i smartphonů, oblečení a dalších předmětů. Nechybí sortiment nosičů jízdních kol či lyží, střešních nosičů a střešních boxů. Pro Karoq nabízí Škoda také ochranný potah zadních sedadel pro bezpečnou přepravu psů či sortiment zimních kompletů litých i ocelových disků s kvalitními pneumatikami testovanými přímo pro nové SUV.