Užitkové vozy | autoweek.cz

Užitkové vozy

 • DAF představuje nákladní vozidlo řady CF s elektrickým pohonem

  22. 05. 2018 - DAF představuje nákladní vozidlo řady CF s elektrickým pohonem

  Společnost DAF Trucks ve spolupráci se společností VDL v letošním roce uvede do provozu a předá svým významným zákazníkům první sérii nákladních vozidel CF Electric.
 • Plně elektrické nákladní vozidlo Volvo Trucks

  21. 05. 2018 - Plně elektrické nákladní vozidlo Volvo Trucks

  Společnost Volvo Trucks představila plně elektrické nákladní vozidlo pro komerční použití Volvo FL Electric pro městskou distribuci, svoz odpadu a další použití. Prodej a sériová výroba nového modelu začne v Evropě příští rok.
 • DKV Box Europe pro jednotné vyúčtování mýta

  17. 05. 2018 - DKV Box Europe pro jednotné vyúčtování mýta

  Jedna smlouva, jeden mýtný box a jedno vyúčtování pro celou Evropu s pohodlným objednáním a online registrací do mýtných systémů - pro dopravce už blízká realita. DKV Box Europe umožňuje jednoduchou instalaci a konfiguraci zemí. Je vybavena použití hybridní rádiové technologie.
 • Další trolejbus v Praze

  16. 05. 2018 - Další trolejbus v Praze

  DPP zahájí zkušební provoz nového elektrobusu Škoda – SOR 30Tr. Praha zkouší elektrobusy a současně nakupuje 300 autobusů na naftu působící podstatně větší znečištění ovzduší v centru města než vozidla na zemní plyn.
 • Taktické obrněné vozidlo 4x4 Gerlach

  16. 05. 2018 - Taktické obrněné vozidlo 4x4 Gerlach

  Společnost Zetor Engineering Slovakia, součást investiční skupiny HTC Investments, na veletrhu IDEB 2018 v Bratislavě představuje projekt taktického obranného vozidla 4x4 Gerlach, jehož koncept spojuje aktuální technické a konstrukční poznatky a zkušenosti z bojových operací posledních let.


<< < 1 / 31  > >>