zimní nabídka škoda pro rodiny i živnostníky | Aktuality | autoweek.cz

Zimní nabídka Škoda pro rodiny i živnostníky

Zimní nabídka Škoda pro rodiny i živnostníky

23.11.2012 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Škoda Auto na český trh uvedla dva akční modely: Octavia Prima Plus a Yeti Trumf. Jsou mj. vybaveny klimatizací, rádiem s CD/MP3, centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním či palubním počítačem. K tomu jsou připraveny speciální podmínky pro živnostníky a podnikatele.

 

Zimní nabídkou oslovuje Škoda Auto nejen rodiny, ale také živnostníky a podnikatele, pro které připravila speciální podmínky pro nákup akčních modelů řady Octavia. Nabídka platí do 31. prosince 2012..

„S akční nabídkou se modelům Octavia a Yeti ke konci roku přidaly ještě skvělé výbavové pakety,“ říká Petr Pečenka, ředitel společnosti Škoda Auto Česká republika. „Oba modely nabízejí špičkovou výbavu za výhodnou cenu.“

Škoda Octavia Prima Plus mimo jiné disponuje klimatizací, rádiem s CD/MP3, centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním, tónovanými skly, palubním počítačem či přední mlhovými světlomety. Nabídka začíná verzí s motorem 1,2 TSI/77 kW za 344 900 Kč. Shodně na částce 384 900 Kč pak začínají další dvě motorizace: 1,4 TSI/90 kW a 1,6 TDI CR/77 KW. Příplatek za Combi je vždy 30 000 Kč.

Pro držitele IČO je připravena speciální sleva na vozy Octavia. Akční model Prima Plus s motorem 1,2 TSI tak mohou podnikatelé a živnostníci získat díky dodatečné 10% slevě již od 259 900 Kč bez DPH. Nabídka se vztahuje i na verze Ambition, Elegance, Laurin & Klement a Green Line včetně derivátů RS a Scout, a to jak s karoserií liftback, tak kombi.

Škoda Yeti Trumf ve výbavě Active s motorem 1.2 TSI/77 kW a pohonem předních kol je k dispozici již od 349 900 Kč. Standardní výbavu tvoří mimo jiné klimatizace, rádio s CD/MP3, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektricky ovládaná přední okna a vnější zpětná zrcátka s vyhříváním, palubní počítač, ESC či šestice airbagů.

Ještě více komfortu nabídne Yeti Ambition Trumf. Nad rámec standardní výbavy disponuje mimo jiné zbrusu nová 17“ kola Erebus z lehké slitiny, dvouzónovou klimatizaci, multifunkční kožený volant s ovládáním rádia, vyhřívaná přední sedadla, tónovaná skla SunSet s vyšším stupněm zatmavení, vak na lyže Unibag a metalický lak. 

  • Zimní nabídka Škoda pro rodiny i živnostníky
  • Zimní nabídka Škoda pro rodiny i živnostníky