životní jubileum milana jozífa | Aktuality | autoweek.cz

Životní jubileum Milana Jozífa

Životní jubileum Milana Jozífa

22.09.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Ing. Milan Josíf  se v těchto dnech dožívá 80 let, známý motoristický novinář, dlouholetý šéfredaktor časopisu Automobil resp. Automobil Revue, první český člen mezinárodní jury pro volbu evropského Automobilu rok (COTY) a především významná osobnost českého motorismu.
V úterý 22. září se dožívá 80 let Ing. Milan Jozíf. Byl 33 let šéfredaktorem časopisu Automobil resp. Automobil Revue - do roku 2001 a do 2003 byl jeho majitelem. Jeho aktivity doma i v zahraničí byly oceněny tím, že se stal prvním českým členem mezinárodní jury pro volbu evropského Automobilu rok (COTY). Členem COTY byl v letech 1991 až 2000.

Ing. Milan Jozíf je velký motoristický nadšenec a sportsmen, cestovatel, ale také výjimečný gentleman a nevšední elegán, anglofil, klavírista a znalec nejen motorismu.

Bohužel už je to 15 let, co v důsledku zdravotních problémů a následné imobility musel postupně opustit oblíbenou práci, takže se současného významného životního jubilea dožívá v ústraní svého domova, pečlivě ošetřován svojí ženou.