značka joie představuje „rostoucí“ dětskou sedačku | Aktuality | autoweek.cz

Značka Joie představuje „rostoucí“ dětskou sedačku

Značka Joie představuje „rostoucí“ dětskou sedačku

21.04.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Každodenní péči o malé děti mohou výrazně usnadnit kvalitní a spolehliví pomocníci v podobě vybavení pro naše nejmenší. Právě takové nabízí britská značka Joie. Mezi aktuální novinky Joie patří autosedačka Every Stage FX s instalací pomocí ISOFIX, která roste spolu s dítětem.
Unikátní autosedačka s výstižným názvem Joie Every Stage FX je investice, která se skutečně vyplatí. Roste totiž spolu s dítětem, takže je vhodná pro použití od prvních dní života dítěte až do jeho 12 let.
 
Čtyři fáze sedačky v jedné (skupina 0+/1/2/3) ocení rodiče, kteří dbají na maximální bezpečnost svých dětí během cestování a také na praktičnost. Množství odnímatelných výplní i automaticky se zvětšující prostor pro ramena při nastavení sedačky pro větší dítě se postarají o pohodlí v každém věku. Systém Grow Together navíc synchronizuje nastavení polstrovaných pětibodových pásů a podhlavníku.
 
Myšleno je i na ochranu proti bočnímu nárazu. Nastavitelné prvky systému Guard Surround Safety spolu se speciální ocelovou výztuží zabudovanou uvnitř plastové skořepiny zajišťují ještě větší odolnost.
 
Celkem šest pozic sklonu sedačky vede k maximálně komfortní jízdě u všech věkových kategorií. Sedačka je vhodná pro uchycení proti směru jízdy u miminek (do 18 kg). Starší děti (9 – 36 kg) pak pojedou po směru jízdy.
 
Systém ISOfix a pomocný pás top tether, který nahrazuje přední opěrnou nohu, používanou u některých typů autosedaček, se využije při instalaci ve směru jízdy u skupiny 1. ISOSAFE konektory zajistí stabilní pozici sedačky také při instalaci větších dětí.
 
Velmi praktická je zabudovaná vnitřní ventilace i přihrádky na uschování postroje poté, kdy dítě vyroste a více nejsou potřeba. Sedačka splňuje normu ECE R44/04.
 
Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 7240 Kč. Na výběr jsou tři odstíny. Dětské autosedačky Joie Every Stage FX prodává český výrobce a dovozce dětského zboží Babypoint s. r. o. ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR.
  • Značka Joie představuje „rostoucí“ dětskou sedačku
  • Značka Joie představuje „rostoucí“ dětskou sedačku
  • Značka Joie představuje „rostoucí“ dětskou sedačku
  • Značka Joie představuje „rostoucí“ dětskou sedačku