aby se zámek nezasekl | Autoservis | autoweek.cz

Aby se zámek nezasekl

Aby se zámek nezasekl

20.10.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Novinka společnosti Tokoz čistí i rozmrazuje.
Tradiční český výrobce zámků a kování Tokoz představuje novinku vyvinutou profesionálními konstruktéry zámků, která potěší nejen motoristy. Jedná se o mazivo 3v1, který promazává, pročišťuje ale i rozmrazuje zámky, které jsou vystaveny nepříznivým klimatickým vlivům nebo podléhají opotřebení.
 
Mazivo 3v1 najde využití v logistice, pro zámky zavazadlových prostorů dodávek a větších automobilů, často zanášené různými nečistotami a rychle se opotřebovávají častým používáním. Mazivo je ideálním pomocníkem při údržbě zámků celého vozového parku. Může pomoci i majitelům vozů bez centrálního zamykání, kteří mohou mít při klasické ledovce, tedy když naprší a následně mrzne, problémy se zamrznutím zámku.
 
Mazivo je určeno pro všechny typy zámků, takže ho využijete nejen na svém autě, ale i doma, na zahradě, v garáži nebo na chalupě. A to jak k řešení problémů se zaseklým zámkem, tak i k prevenci a pravidelné údržbě.
 
Mazivo 3v1 umí zámek namazat, vyčistit i rozmrazit. Funguje na bázi ethanolové směsi s polárními a glycerinovými aditivy a lze ho použít do teploty až -30 °C. Aplikace je jednoduchá, roztok jednoduše nastříkáte do otvoru zámku a necháte působit účinnou látku. Během několika sekund tak snadno zámek odmrazíte nebo ho preventivně ošetříte.
 
Mazivo 3v1 je k dostání na e-shopu Tokoz.cz za 132 Kč.