amg performance center v brně | Autoservis | autoweek.cz

AMG Performance Center v Brně

AMG Performance Center v Brně

23.10.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Jediné AMG Performance Centre na Moravě bylo slavnostně otevřeno v Brně v ulici Vídeňská v nejnovějším konceptu designu AMG showroomu. Autorizovaný prodejce značky Mercedes-Benz, společnost Hošek Motor, se zařadila do sítě 500 světových AMG Performance Center.
Nové AMG Performance Center (AMG PC) v Brně disponuje 120m2 výstavní plochy. Při jeho návrhu bylo využito nejnovějšího designu showroomů AMG. Nechybí zde tzv. zóna pitlane se zvukovou aparaturou, která umožňuje reprodukci zvuku všech motorů AMG. Podlahová grafika boxové uličky odkazuje k historii značky v motorsportu.
 
Filozofií AMG PC je poskytovat exkluzivní zázemí a služby v podobě speciálních prostor pro prodej i pro příjem vozů na servis. Jsou zde k dispozici Experti AMG, kteří absolvují pravidelná školení v sídle Mercedes-AMG v Affalterbachu i na závodních okruzích. AMG PC má dále stabilně k dispozici minimálně dva předváděcí vozy AMG, připravuje pro své zákazníky nejen účast na AMG Driving Academy, ale i na dalších akcích značky AMG.
 
„AMG Performance center je vysoce specializované prodejní a servisní místo pro nejnáročnější zákazníky. Automobilka si pro takovou spolupráci vybírá jen nejlepší partnery z dealerské sítě Mercedes-Benz. Jednotně navržené prodejní a výstavní prostory zapůsobí na naše zákazníky emotivní prezentací jedinečné identity značky AMG. Pro každého fanouška rychlosti a kvality máme v Brně připraveny k vyzkoušení širokou paletu vozů AMG. Vysoká profesionalita specializovaných odborníků jak v prodeji tak v servisu je velkým benefitem pro zákazníky. Navíc naše nejnáročnější zákazníky zveme na speciálně připravené AMG akce například v podobě okruhového ježdění se zkušenými instruktory nebo na jiné zážitkové akce dle zaměření, například driftování na zamrzlém jezeře ve Švédsku. Status AMG Performance center bereme jako obrovský závazek, díky kterému jsme rozšířili skladbu našich AMG předváděcích vozů. Společně se servisem se neustále vzděláváme, a to přímo v Affalterbachu a na závodních okruzích, kde je značka AMG jako doma,“ říká Andrea Ungerová z Hošek Motor.
 
Prodej vozů AMG celosvětově překračuje hranici 100 000 vozů ročně. Česká republika je jeden z nejvíce rostoucích trhů AMG na světě, blížící se k hranici 400 prodaných vozů ročně. Po otevření prvního AMG PC v dubnu 2014 v Praze na Chodově je Brno druhým takovým centrem v ČR. Mercedes-AMG tak ještě posílil svoji pozici v segmentu prémiových sportovních automobilů.
 
Speciálně pro české zákazníky značky AMG je nově připraveno financování vozidel formou operativního leasingu. Díky speciální nabídce operativního leasingu jsou vozy jako  Mercedes-AMG A45, CLA45 (kupé i shooting brake), GLA45 a C43 (sedan, kombi i kupé) dostupné pro širší klientelu.