atraktivní kalendáře zetor 2018 | Autoservis | autoweek.cz

Atraktivní kalendáře Zetor 2018

Atraktivní kalendáře Zetor 2018

07.11.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Síla, dynamika, design a budoucnost - to je hlavní poselství nových kalendářů Zetor pro rok 2018. Zetor své originální kalendáře na rok 2018 představí na celosvětovém veletrhu zemědělské techniky Agritechnica 2017 v německém Hannoveru.
Pro fanoušky Zetoru jsou připraveny dva typy kalendářů - produktová edice zobrazující traktory Zetor zasazené do futuristického prostředí a limitovaná edice, na které již tradičně pózují krásné modelky ve společnosti elegantního designového konceptu. Stejně jako v minulých letech i tento kalendář fotil Martin Fridner.
 
Obě edice vznikaly už na začátku září ve výrobní části Zetor Tractors na ploše u montážních linek. Na kalendáři se kromě známého slovenského fotografa Martina Fridnera, který připravoval také loňský a předloňský kalendář, podílely i úspěšné modelky Alžbeta Šugarová a Andrea Zlesáková. Příprava a samotné fotografování limitovaného i produktového kalendáře trvalo dva dny.
 
Produktový kalendář na 12 stranách znázorňuje aktuální produktovou nabídku traktorů Zetor. Traktory jsou zasazené ve futuristickém prostředí. Limitovaná edice je spjata s novým Zetor designem a znázorňuje na čtyřech stranách čtyři hlavní atributy značky - sílu, dynamiku, design a budoucnost. Tyto prvky, ztělesňující kvality nového designu Zetor, reflektují i modelky skrze kostýmy, výrazy nebo pózy. Prostředí, ve kterých se nachází, následně propojují limitovanou edici s produktovou.
 
„Naší snahou bylo obrazem vyjádřit základní filozofii značky Zetor, tedy sílu a odolnost skloubenou s elegancí, dynamikou a atraktivním designem,“ přibližuje vznik myšlenky ústředního motivu obou variant autor kalendářů Martin Fridner.
 
Luxusní vzhled obou kalendářů umocňuje velký formát, vysoká gramáž papíru a úprava lakováním, u limitovaného kalendáře navíc s využitím parciálního laku. Limitovaná edice Zetor kalendáře na rok 2018 bude dostupná v omezeném množství 800 kusů.
 
Cena produktového kalendáře s červenými traktory o nákladu 3500 kusů činí 165 Kč. Limitovaný kalendář s uměleckými fotografiemi bude k dostání za 360 Kč. Oba kalendáře budou v prodeji od 6. 11. 2017 v rámci obchodní sítě Zetor. Kalendáře bude možné zakoupit u autorizovaných prodejců značky Zetor a na e-shopu na adrese http://eshop.zetor.cz.
 
Plánovaný křest kalendáře a představení produktových novinek značky na stánku Zetoru budou moci 12. listopadu od 10:30 hod sledovat nejen hosté veletrhu Agritechnica 2017, ale také fanoušci po celém světě. Společnost Zetor Tractors poprvé zrealizuje přímý přenos slavnostního zahájení akce a křtu kalendáře, který budou moci sledovat na Facebooku.
  • Atraktivní kalendáře Zetor 2018
  • Atraktivní kalendáře Zetor 2018
  • Atraktivní kalendáře Zetor 2018
  • Atraktivní kalendáře Zetor 2018