auto opat a nové centrum zánovních a použitých automobilů | Autoservis | autoweek.cz

Auto Opat a nové centrum zánovních a použitých automobilů

Auto Opat a nové centrum zánovních a použitých automobilů

09.05.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

V Nupakách u Prahy bylo oficiálně otevřeno prodejní centrum zánovních a použitých vozů společnosti Auto Opat. V objektu je až do 31. července 2016 volně přístupná dosud největší výstava fotografií s motoristickou tematikou Grand Prix Auto Opat.
Slavnostní akce se zúčastnil rovněž ředitel prodejní organizace Škoda Auto ČR Ing. Luboš Vlček, který se společně s jednatelem firmy Auto Opat Richardem Opatem ujal přestřižení symbolické vstupní pásky.
 
Skupina Auto Opat
Skupina Auto Opat byla ustavena po vzniku mateřské firmy, založené Richardem Opatem v roce 1993. Zpočátku se věnovala pronájmu vozidel. Postupem času svoje aktivity rozšiřovala o ruční mytí, rychloservis, pneuservis a asistenční služby.
 
Zlomový okamžik nastal před devíti lety, kdy v provozovně v Legerově ulici v Praze uvedla do provozu značkový servis Škoda Auto. O tři roky později byla zahájena výstavba autokomplexu v komerční zóně Nupaky u Prahy. První zájemci o nové automobily Škoda do něj vstoupili v dubnu 2012. Nalezli v něm nejen jejich ucelenou nabídku včetně ojetých, ale také služby certifikovaného značkového servisu Škoda Auto, včetně provádění klempířských, mechanických a lakýrnických prací. Od září 2014 je zde rovněž poskytován v plném rozsahu značkový servis pro osobní vozy Volkswagen.
 
Sídlo skupiny Auto Opat se během let stalo součástí neustále se rozvíjející obchodní zóny na východním okraji Prahy a spádovým nákupním bodem zvláště pro regiony Říčanska, Benešovska a Vlašimska.
 
V loňském roce prodala skupina Auto Opat, která má v současnosti 90 zaměstnanců, 605 nových a 657 použitých vozidel. Zároveň realizovala 6978 servisních zakázek.
 
Skupina Auto Opat se významným způsobem angažuje v segmentu krátkodobých a dlouhodobých půjček na pořízení automobilu včetně operativního leasingu, jakož i v poskytování služeb v oblasti financování prodávaných vozidel.
 
Nové centrum zánovních a použitých automobilů
Skupina Auto Opat v letošním roce zásadním způsobem posílila svoji činnost ve sféře prodeje ojetých vozidel s akcentem na jednoroční vozidla v programu Škoda Plus.
 
Logickým vyústěním těchto snah je právě otevírané centrum zánovních a použitých automobilů. Při jeho koncepci byl kladen důraz na kvalitu prodeje, pohodlí zákazníků a tomu odpovídající klientský servis.  
 
Centrum zánovních a použitých automobilů vyrostlo v sousedství stávajícího objektu autoservisu a autosalonu Škoda, na nějž architektonicky navazuje. Čtyřpodlažní budova umožňuje vystavení až 300 vyzkoušených a pod záruku spadajících automobilů, které si zájemci mohou prohlédnout v příjemném, salonním prostředí a bez ohledu na vrtochy počasí. Podrobnější informace jsou dostupné na www.autoopat.cz.
 
Grand Prix Auto Opat
Výstava Grand Prix Auto Opat představuje tvorbu tří významných českých fotografů, kteří se ve větší míře specializují na oblast motoristického sportu - Jiřího Křenka, Petra Frýby a Petra Luska. Celkem je vystaveno 101 snímků včetně vítězných prací ze všech ročníků soutěže Zlaté oko. To z této přehlídky činí dosud největší akci svého druhu v České republice.
 
Výstava bude otevřena až do 31. 7. 2016 denně od 8 do 18 hodin v nově otevřeném prodejním centru zánovních automobilů společnosti Auto Opat v Nupakách u Prahy, Komerční zóna 467. Vstup je volný. Více se lze dozvědět na webové stránce www.vystavagrandprix.cz.
 
Příjezd:
Osobním automobilem: sjezd z dálnice D1 Průhonice, dále přes Čestlice a Nupaky do komerční zóny. Parkování přímo u objektu.
Autobusem: příměstskou linkou MHD 385 ze stanice metra Opatov do zastávky Nupaky, hotel, odtud cca 200 metrů pěšky.
  • Auto Opat a nové centrum zánovních a použitých automobilů
  • Auto Opat a nové centrum zánovních a použitých automobilů
  • Auto Opat a nové centrum zánovních a použitých automobilů
  • Auto Opat a nové centrum zánovních a použitých automobilů