autotým odměnil svého 2000. spokojeného zákazníka | Autoservis | autoweek.cz

Autotým odměnil svého 2000. spokojeného zákazníka

Autotým odměnil svého 2000. spokojeného zákazníka

04.10.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Společnosti Autotým za dva roky a tři měsíce působení na českém trhu v oblasti nezávislého poradenství při nákupu ojetého vozu získala 2000 spokojených klientů. Společnost Autotým plánuje další rozšíření svých služeb.
Šťastným držitelem titulu 2000. spokojený klient se stala paní Jana Hudáková z Prahy-západ. V rámci získané ceny společnosti Autotým - bezplatného dárkového poukazu na balíček služeb Premium - si výherkyně vybrala ojetý vůz Škoda Octavia.
 
Společnost Autotým s.r.o. dosáhla za více jak dva roky na českém trhu dalšího významného milníku -uzavření 2000 klientských smluv. V rámci oslavy dosažení tohoto obchodního výsledku se vedoucí oddělení péče o zákazníka společnosti Autotým Jiří Beneš setkal s Janou Hudákovou, která se služeb této společnosti rozhodla využít a stala se tak její jubilejní klientkou. Během přátelského setkání v příjemném duchu předal Jiří Beneš šťastné majitelce titulu „2000. spokojený klient“ šek na bezplatnou službu společnosti Autotým při výběru a celkovém prověření ojetého vozidla.
 
Zmíněný dárkový šek využila paní Hudáková k nákupu kvalitního ojetého vozu značky Škoda Octavia se zážehovým motorem 1,6 l, který byl vyroben v roce 2008 a od té doby najel přes 132 000 km. Spokojená majitelka tak opět zvolila značku Škoda, s jejíž vozem stejné modelové řady Octavia měla již z minulosti velmi pozitivní zkušenosti.
 
„Naše rodina měla původně také Octavii kombi a najezdili jsme s ní téměř 400 tisíc kilometrů při pravidelných kontrolách. Přišel ale čas nutné obměny našeho auta. Jsem tak trochu patriot a tak jsme se nakonec opět rozhodli pro osvědčenou domácí značku, i když ve výběru jsme měli také jeden francouzský vůz. Právě lidé z Autotýmu mi s tímto výběrem nesmírně pomohli. Dokázali totiž ve své nabídce vhodného vozu bez emocí vyhodnotit mé potřeby při jeho každodenním užívání k zajištění chodu naší rodiny. Já se v autech opravdu moc nevyznám, a proto vnímám Autotým s jejich odbornou radou jako velmi užitečnou službu. Nejsem tím typem ženy, která hodnotí při nákupu vozu především jeho barvu. Moje kritéria výběru jsou hodně racionální a směřují nejvíce k jeho bezpečnosti a spolehlivosti,“ zhodnotila svoji spokojenost čerstvá majitelka ojetého vozu Jana Hudáková.
 
Společnost Autotým prověřila i v tomto případě historii a veškerou dokumentaci ke zmíněnému ojetému vozu a její odborný rádce poté provedl rovněž kontrolu technického stavu ve smluvním partnerském autoservisu včetně zkušební jízdy.
 
„Neprve bych rád popřál paní Hudákové mnoho šťastně najetých kilometrů s jejím zakoupeným vozem, který byl našimi nezávislými rádci kompletně prověřen s kladným hodnocením. Byli jsme nesmírně rádi, že se tento vůz v nabídce ojetin v danou dobu objevil. Jeho celkový stav po prvním majiteli včetně původního laku je skutečně úctyhodný, což dnes tak úplnou samozřejmostí není, jak nám ukazuje každodenní realita v praxi,“ říká Jiří Beneš ze společnosti Autotým.
 
Autotým se i tímto dosaženým úspěchem v celkovém počtu klientů výrazně etabluje na trhu nezávislého poradenství s nákupem ojetého vozu a v nejbližší době plánuje představení dalších nových produktů v této oblasti.