Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Kia podpořila autistické i mentálně postižené děti

  06. 05. 2017 - Kia podpořila autistické i mentálně postižené děti

  Znevýhodněné děti za rok 2016 podpořilo 8938 nových majitelů vozů Kia částkou 446 900 Kč, nejvyšší v historii spolupráce s Nadací Naše dítě. Podporu získaly postižené děti v o.p.s. Modrý klíč, autisté ze Slunečního domova a ústavu APLA Jižní Čechy, organizace Helppes a individuální žadatelé
 • Kia Motors Czech nejlepším evropským importérem značky

  08. 04. 2017 - Kia Motors Czech nejlepším evropským importérem značky

  Společnost Kia Motors Czech získala ocenění CSI Excellence Award za vynikající výsledky ve spokojenosti zákazníků za rok 2016. Ocenění uděluje Kia Motors Corporation na základě kombinace nezávislého meziznačkového průzkumu v rámci ČR a interního průzkumu v rámci evropské sítě Kia.
 • TUkas Auto Adámek má prodejnu Kia Red Cube

  04. 04. 2017 - TUkas Auto Adámek má prodejnu Kia Red Cube

  Kia v Praze otevřela první autosalon v novém designovém standardu Red Cube. Stylový showroom o velikosti 400 m2 se nachází v Praze Modřanech. Společnost TUkas Auto Adámek je sedmým autorizovaným dealerem Kia v Praze.
 • Kia předvedla nové Picanto

  22. 03. 2017 - Kia předvedla nové Picanto

  Společnost Kia Motors na ženevském autosalonu v evropské premiéře ukázala nové městské miniauto Picanto. Poprvé je k dispozici i specifikace GT-Line se sportovnějším vzhledem a poprvé dostane i zážehový motor s přeplňováním.
 • Kia na veletrhu Amper

  20. 03. 2017 - Kia na veletrhu Amper

  Kia na veletrhu Amper v rámci doprovodného programu Amper Motion předvede Ekologické auto roku 2017 Kia Niro HEV a modely Soul EV a manažerský Plug-in hybrid Optima PHEV. Již 25. ročník veletrhu elektroniky, elektrotechniky a automatizace Amper proběhne v Brně 21. až 24. března 2017.
 • Kia Stinger na sněhu a ledu

  01. 03. 2017 - Kia Stinger na sněhu a ledu

  Kia Stinger se po americkém Detroitu evropské veřejnosti představí na autosalonu v Ženevě. Současně míří i do vývojového centra Arjeplog ve Švédsku k finálnímu odladění podvozku, hnacího ústrojí a asistenčních systémů při zkouškách na sněhu a ledu.
 • TUkas rozšiřuje nabídku o značky Kia a Renault

  01. 03. 2017 - TUkas rozšiřuje nabídku o značky Kia a Renault

  Skupina TUkas v roce 2016 navýšila obrat o 7,55 % a rozšiřuje své portfolio o dvě nové značky Kia a Renault.

 • Nová Kia Rio - zahájen prodej v České republice

  27. 02. 2017 - Nová Kia Rio - zahájen prodej v České republice

  Společnost Kia Motors Czech zahájila prodej čtvrté generace modelu Rio na českém trhu. Nové Rio přináší dravější design a technické inovace zvyšující bezpečnost. Základní cena verze Rio Comfort s motorem 1,25 CVVT je 279 980 Kč s tradiční sedmiletou tovární zárukou Kia.
 • Kia ocenila sedm nejlepších dealerů v republice

  03. 02. 2017 - Kia ocenila sedm nejlepších dealerů v republice

  Kia Motorts udělila nejlepším prodejcům osm ocenění v sedmi pravidelných kategoriích - pět ocenění udělovala společnost Kia Motors Czech a dvě ceny byly od společnosti Kia Motors Europe. Poprvé v historii bylo uděleno speciální ocenění za 1000 prodaných vozů.
 • ČEZ půjčil elektromobil Ministerstvu zemědělství

  12. 01. 2017 - ČEZ půjčil elektromobil Ministerstvu zemědělství

  Zaměstnanci Ministerstva zemědělství budou při své práci využívat elektromobil Kia Soul EV. Vůz ministrovi zemědělství Marianu Jurečkovi slavnostně předal předseda představenstva a generální ředitel společnosti ČEZ Daniel Beneš.


<< < 9 / 48  > >>