centrum bezpečné jízdy ovládnou ženy za volantem | Autoservis | autoweek.cz

Centrum bezpečné jízdy ovládnou ženy za volantem

Centrum bezpečné jízdy ovládnou ženy za volantem

12.08.2013 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Adrenalinové jízdy, intenzivní instruktáž a zajímavé soutěže na čtyřech kolech. To je jen malá ukázka programu, na který se mohou těšit účastnice Automobilového dne žen, který pořádá Centrum bezpečné jízdy v areálu Slovakia Ring. 

Areál Slovakia Ringu bude 16. srpna patřit všem nadšeným řidičkám, které dokáží, že volant do rukou žen jednoznačně patří.

Na účastnice čeká bohatý program, jehož součástí je i teoretická část, která osvěží potřebné znalosti před zahájením praktické části. Praktické jízdy zase prověří řidičské schopnosti zúčastněných a v některých případech poodhalí motoristické slabinky, které je třeba zdokonalit. O vypilovaný řidičských schopností na cvičišti se postará zkušený instruktor.

Po úspěšné jízdě zručnosti, výměně pneumatiky a poskytnutí první pomoci, bude volant v rukou každé z účastnic pevnější a jízda domů sebevědomější. Nejšikovnější řidičky si z areálu odnesou hodnotné ceny ze soutěží.

Nebudou chybět ani atrakce jako mobilní salón krásy, prohlídka areálu Slovakia Ring či zkušební jízdy na nových autech. Závěrečné chvíle adrenalinové motoristické akce budou patřit nezapomenutelné jízdě na okruhu Slovakia Ringu.

Vstup na akci je 35 €. Registrace je dostupná přes www.drivingacademy.sk


Slovakia Ring / Centrum bezpečné jízdy

Centrum bezpečné jízdy je největší slovenské centrum zaměřené na profesionální vzdělávání řidičů všech řidičských skupin. Je součástí jedinečného motoristického areálu Slovakia Ring v Orechové Potôni. Od svého vzniku v roce 2011 Centrum vyškolilo více než 12 000 řidičů.

Komplex Slovakia Ring v Orechové Potôni představuje jedinečný areál. Na jednom místě nabízí možnost jezdit na motoristickém okruhu, zdokonalit se ve škole bezpečné jízdy, vyzkoušet si jízdy off-road a užít si relax v hotelu.

Okruh Slovakia Ring nabízí pestré možnosti využití pro profesionály i amatérské jezdce a přináší pravidelné víkendové akce pro širokou veřejnost. Pro všechny, kteří si chtějí prověřit a zdokonalit své jezdecké dovednosti, je připraveno Centrum bezpečné jízdy s nejmodernějším tréninkovým cvičištěm ve střední Evropě.

Po aktivním výkonu si můžete dopřát vydatný oběd či večeři v Hotelu Ring, který nabízí komfortní ubytování a wellness centrum se saunami a bazénem.