dacia piknik: 10. 6. 2017 šiklův mlýn | Autoservis | autoweek.cz

Dacia Piknik: 10. 6. 2017 Šiklův mlýn

Dacia Piknik: 10. 6. 2017 Šiklův mlýn

06.06.2017 | | Autoservis

Třetí ročník neformálního setkání majitelů vozů Dacia Pikniku se uskuteční v sobotu 10. června 2017 od 10:00 do 18:00 v prostorách jedinečného místa pro volnočasové rodinné aktivity v Šiklově mlýně.
Před dvanácti lety započala uvedením modelu Dacia Logan nová éra značky Dacia. Celosvětově má značka Dacia přes 4 miliony spokojených zákazníků, v České republice je to téměř 70 000 zákazníků. Právě v reakci na rostoucí popularitu této značky mělo v Čechách v roce 2014 premiéru jedinečné celodenní setkání majitelů vozů Dacia pod názvem Dacia Piknik a tím se zrealizovala i u nás myšlenka společného odpočinkového dne, která se koná v mnoha zemích Evropy. Na první ročník této akce, která se uskutečnila v krásném prostředí volnočasových aktivit v Šiklově mlýně, přijalo pozvání téměř 4000 majitelů vozů Dacia. Druhý ročník, v roce 2015 navštívilo již přes 6000 návštěvníků.
 
Přípravy na letošní třetí ročník jsou již v konečné fázi a potřetí za sebou pro něj bude využito centrum volnočasových aktivit Šiklův mlýn, jehož kapacita je téměř neomezená.
 
Pro účastníky letošního ročníku jsou opět připraveny desítky celodenních volnočasových aktivit, koutky pro děti, fotostěny, sharingboxy, soutěže pro malé i velké, westernová show i velký koncert Michala Davida. Na facebooku Dacia, který má téměř 40 000 fanoušků se komunikuje na téma Piknik, co bude nového a účastníci posílají fotky svých plechových miláčků.
 
Během dne se samozřejmě nezapomene ani na milovníky automobilů a je připraveno hned několik zajímavých akcí:
- Pro velký úspěch v minulém ročníku bude opět organizováno testování modelu Duster 4x4 na offroadovém polygonu, registrace na jízdy bude online na místě, aby nikdo nemusel čekat
- V hlavním stanu bude velká expozice všech nejnovějších modelů výrobní řady Dacia
- Pozvání na Piknik přijali i naši profesní partneři, jakými jsou Alcar a Nokian
- Nově budou nabídnuty soutěže pro celou rodinu pod názvem Hratej si s Dacií. Tato zóna je tvořena soutěžními disciplínami spojenými s vozy Dacia a odměnou za jejich úspěšné absolvování budou lístky do tomboly.
 
Pro účast na této akci se majitel vozu Dacia přihlásí po obdržení pozvánky na internetové stránce www.daciapiknik.cz.