Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Výzkum dopravní bezpečnosti ŠKODA AUTO

  12. 04. 2016 - Výzkum dopravní bezpečnosti ŠKODA AUTO

  Pro automobilku ŠKODA AUTO je jednou z nejvyšších priorit při vývoji nového modelu jeho maximální bezpečnost, kterou poskytuje nejen samotné posádce vozu, ale i všem ostatním účastníkům silničního provozu včetně chodců.
 • Unikátní kompaktní kupé: třetí učňovský vůz Škoda

  08. 04. 2016 - Unikátní kompaktní kupé: třetí učňovský vůz Škoda

  Žáci SOU Škoda Auto opět staví svůj automobil snů. ​Je to již třetí učňovský vůz Škoda po modelech Škoda CitiJet a Škoda FUNStar. Koncept vozu s karoserií typu kupé se dvěma prodlouženými dveřmi a prosklenou střechou ukazuje vysokou kvalitu profesního vzdělávání ve společnosti Škoda Auto.
 • Taxi Praha má nejmodernější vozový park v Praze

  05. 04. 2016 - Taxi Praha má nejmodernější vozový park v Praze

  Společnost Taxi Praha s.r.o. má pro svoji prémiovou značku 14 007 comfort class k dispozici nejmodernější vozový park mezi pražskými taxi službami. Jen v letošním roce do něj největší pražský dispečink investoval 169 milionů korun, za které nakoupil limuzíny Škoda Superb.
 • Škoda v Číně významně posílí

  31. 03. 2016 - Škoda v Číně významně posílí

  Během návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v ČR podepsaly společnosti Volkswagen AG, SAIC Motor Corp. Ltd. a Škoda Auto memorandum o porozumění. Škoda Auto získá kapitálový podíl na společném podniku SAIC Volkswagen Automotive.
 • Vyrobena miliontá Škoda Octavia 3. generace

  29. 03. 2016 - Vyrobena miliontá Škoda Octavia 3. generace

  Od roku 1996 bylo vyrobeno celkem 5 milionů vozů řady Škoda Octavia, včetně jednoho milionu vozů Škoda Octavia třetí generace. Zákazníkům na celém světě bylo v roce 2015 dodáno celkem 432 300 vozů Škoda Octavia. V Evropě byla Octavia 10. a celosvětově 24. nejprodávanějším autem.
 • 25 let spojení Škoda - Volkswagen

  25. 03. 2016 - 25 let spojení Škoda - Volkswagen

  Čtvrt století od vstupu automobilky Škoda do koncernu Volkswagen znamenalo vytvoření moderní modelové nabídky, šestinásobný nárůst prodeje vozů a rozsáhé investice do vývoje a výrobních kapacit. Značka Škoda se z regionálního výrobce stala respektovanou automobilkou s aktivitami na více než 100 trzích světa.
 • Dostane Škoda malý crossover z Martorellu?

  24. 03. 2016 - Dostane Škoda malý crossover z Martorellu?

  Seat v roce 2017 rozšíří svou modelovou řadu vozů SUV o malý crossover, který se kompletně vyvíjí a bude se vyrábět v Martorellu. Bude mít tento vůz ekvivalent i se značkou Škoda?
 • DB Schenker rozšiřuje své kompetence o výrobu

  24. 03. 2016 - DB Schenker rozšiřuje své kompetence o výrobu

  Logistická společnost DB Schenker pomůže zefektivnit dodávky dílů pro mladoboleslavskou automobilku. Ve spolupráci se svým dlouholetým partnerem Magna Exteriors Bohemia zrealizovala přesun kompletace nárazníku Fabia do své haly v blízkosti montážní linky Škoda Auto.
 • Škoda Fresh s financováním od Škoda Financial Services

  23. 03. 2016 - Škoda Fresh s financováním od Škoda Financial Services

  Škoda Financial Services přináší další výhody spojené s financováním vozidel řady Škoda Fresh. Při využití značkového financování mohou zákazníci získat unikátní benefit ve formě Škoda Předplaceného servisu.
 • Elektromobil Škoda do konce desetiletí

  18. 03. 2016 - Elektromobil Škoda do konce desetiletí

  Výroční tisková konference Škoda Auto přinesla nejen k ohlédnutí, ale i pohled do blízké budoucnosti. Nová Strategie 2025 je ve shodě s tím, co nám nedávno sdělil nový předseda představenstva Bernhard Maier. Škoda také připravuje svolávací akci v souvislosti s řešením aféry Dieselgate.


<< < 51 / 186  > >>