das rentauto nabízí mobilitu i na podzim a v zimě | Autoservis | autoweek.cz

Das RentAuto nabízí mobilitu i na podzim a v zimě

Das RentAuto nabízí mobilitu i na podzim a v zimě

26.10.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

V nabídce autopůjčovna Das RentAuto je celkem 84 nových vozů Volkswagen Transporter, Caravelle a Crafter. Pronájem na 1 až 30 dní lze sjednat u 28 prodejců po celé ČR.
Autopůjčovna Das RentAuto připravila pro podzimní a zimní období 84 nových vozů značky Volkswagen Užitkové vozy s vysokou úrovní užitných vlastností pro zajištění mobility v mimořádných situacích, ať se jedná o nečekané zakázky pro podnikatele v předvánočním shonu, přepravu nového vybavení bytu nebo výlet do hor s rodinou, partou přátel nebo sportovním týmem.
 
Půjčovna Das RentAuto úspěšně působí na českém trhu již více než rok. Od ledna do září 2016 bylo uzavřeno celkem 1576 smluv, přičemž zákazníci si užitkové vozy Volkswagen pronajali na celkových 8227 dnů. V současnosti je po celé České republice u 28 prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy připraveno celkem 84 vozů. Zákazníci mají na výběr Volkswageny Caravelle, Transporter a Crafter.
 
Originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen Das RentAuto nabízí pronájem vozidel na dobu 1 až 30 dní. Nabídka je rozdělena do dvou časových pásem, která se liší podmínkami pronájmu. Výběr nových užitkových vozů ve stáří maximálně 7 měsíců zahrnuje rozmanité varianty pro přepravu nákladu a osob. Ve všech případech se mohou cestující těšit na komfortní a bezpečné cestování ve vozech, v jejichž výbavě nechybí klimatizace, audiosystém a nejmodernější bezpečnostní prvky.
  • Das RentAuto nabízí mobilitu i na podzim a v zimě
  • Das RentAuto nabízí mobilitu i na podzim a v zimě
  • Das RentAuto nabízí mobilitu i na podzim a v zimě