das weltauto spouští nový web | Autoservis | autoweek.cz

Das WeltAuto spouští nový web

Das WeltAuto spouští nový web

18.03.2019 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Nové internetové stránky Das WeltAuto používají moderní technologie, které přispívají k významnému rozšíření jejich funkčnosti.
Das WeltAuto, program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb, uvedl do provozu novou podobu svého portálu. Sdružuje kompletní nabídku více než 3000 ojetých vozů všech partnerů Das WeltAuto na jednom místě. Nové webové stránky zaujmou moderním vzhledem, vylepšenou funkčností i novými možnostmi interakce a individualizace podle potřeb zákazníka.
 
Důležitou novinkou je integrace služby CarLog. Jejím prostřednictvím si uživatelé mohou na základě jedné registrace vytvořit účet na zákaznickém portálu, který umožňuje jednotné přihlašování k webům všech značek zastoupených společností Porsche Česká republika. Uživatel si může v rámci svého účtu mimo jiné spravovat a ukládat oblíbené konfigurace.
 
Z nového webu Das WeltAuto mají uživatelé možnost přímého vstupu na webové stránky jednotlivých prodejců, na kterých kromě nabídky ojetých vozů naleznou i důležité informace v podobě kontaktních údajů, otevírací doby nebo novinek a příspěvků ze sociálních sítí.
 
„Webové stránky Das WeltAuto patří mezi naše nejdůležitější prodejní nástroje. Proto jsme věnovali jejich modernizaci náležitou pozornost. Naším cílem bylo zajistit maximální přehlednost a funkčnost stránek, aby se potenciální zákazníci dostali co nejrychleji ke kvalitnímu ojetému automobilu podle svých představ. Vylepšené vyhledávání jsme navíc doplnili novými možnostmi individualizace funkcí. Do struktury webu jsme začlenili také přímé odkazy na webové prezentace našich prodejců, abychom usnadnili navázání kontaktu mezi zákazníky a prodejci,“ říká vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika Martin Březina.