db schenker garantuje doručení do 10 hodin dopoledne | Autoservis | autoweek.cz

DB Schenker garantuje doručení do 10 hodin dopoledne

DB Schenker garantuje doručení do 10 hodin dopoledne

04.06.2018 | Rybecký Vladimír | Autoservis

DB Schenker zavádí novinku v rámci kamionových přeprav. Zákazníci si mohou v rámci služby DB SCHENKERsystem premium zvolit možnost Premium 10. Ta garantuje doručení nejpozději do 10 hodin dopoledne.

Minulý rok DB Schenker zcela přepracoval svou přepravní síť a zavedl nové produkty DB SCHENKERsystem a DB SCHENKERsystem premium. Denní spojení mezi všemi evropskými obchodními centry zajišťuje rychlejší distribuci zboží. S volbou Premium 10 DB Schenker nyní nabízí zákazníkům podstatnou výhodu v určení dodací doby. Premium 10 doplňuje službu Premium 13, která byla zavedena v březnu tohoto roku.
 
„Nová služba Premium 10 je efektivní řešení pro všechny společnosti, které chtějí své zásilky dostat rychle a nemohou čekat až do odpoledních hodin. To dává našim zákazníkům výraznou výhodu v rámci té nejcennější komodity - času,“ vysvětlil výkonný viceprezident pro pozemní přepravy DB Schenker v Evropě Christian Drenthen.
 
„S Premium 10 našim zákazníkům nabízíme službu s konkrétním časem dodání. Můžeme tak lépe reagovat na rostoucí zájem o just-in-time,“ doplnil výkonný ředitel DB Schenker pro jihovýchodní Evropu Helmut Schweighofer.
 
Přepravní síť DB Schenker je navržena tak, aby dokázala pojmout vzrůstající poptávku po mezinárodních přepravách. Síť přepravních linek propojuje přes 430 poboček pozemní přepravy v 38 evropských zemích. Přes 20 000 zaměstnanců zpracuje okolo 300 000 zásilek každý den. Logistická síť, složená z přepravních linek a překladišť DB Schenker, pokrývá celou Evropu, což znamená, že kapacita všech vozidel může být využita co nejefektivněji.