emil frey select nově nabízí operativní leasing | Autoservis | autoweek.cz

Emil Frey Select nově nabízí operativní leasing

Emil Frey Select nově nabízí operativní leasing

21.04.2020 | | Autoservis

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select se ve všech jeho čtyřech provozovnách opět rozbíhá. Současně Emil Frey Select spouští novou službu – operativní leasing pro ojeté vozy.
I když se z důvodu vládního nařízení uzavřeny všechny provozovny programu Emil Frey Select, prodejní aktivity ojetých vozů neustaly. Osobní kontakt prodejce se zákazníky po tu dobu nahrazovala on-line komunikace.
 
„On-line aktivity byly pro nás v uplynulém období klíčové. Začali jsme používat novou metodu prohlídky vozu, kdy pomocí Skype, WhatsApp nebo jiných aplikací vedeme videohovor se zákazníkem a sdílíme s ním veškeré detaily vozu, které ho zajímají. Může tak spolehlivě posoudit například opotřebení vozu. Jsem přesvědčený, že tento nástroj najde uplatnění i v budoucnosti,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility, patřící do skupiny Emil Frey v ČR.
 
S opětovným otevřením provozoven Emil Frey Select přináší zákazníkům i novou službu financování: operativní leasing pro ojeté vozy. Tato služba byla zavedena ve spolupráci s importy značek Peugeot, Citroën, Opel a DS, patřících stejně jako Emil Frey Select do skupiny Emil Frey, a s leasingovou společností ALD Automotive. Vozy jsou pronajímány soukromým nebo firemním klientům na dobu 12 měsíců a maximální nájezd byl stanoven na 20 000 km. Podmínky pronájmu se neliší od operativního leasingu pro nové vozy, např. zákonné a havarijní pojištění jsou v ceně.
 
„Od samého počátku našeho programu Emil Frey Select se snažíme v prodeji ojetých vozů dosáhnout nejvyššího standardu na trhu, včetně široké nabídky služeb srovnatelné s prodejem nových vozů. Operativní leasing pro ojeté vozy je dalším krokem. Věřím, že to k nám přiláká nové klienty. Více než kdy dřív jsme nyní připraveni vyřídit veškeré náležitosti on-line prostřednictvím našich stránek emilfreyselect.cz,“ říká Zdeněk Fořt.