emil frey select s dvouletou zárukou | Autoservis | autoweek.cz

Emil Frey Select s dvouletou zárukou

Emil Frey Select s dvouletou zárukou

28.05.2019 | | Autoservis

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select si získal důvěru zákazníků zejména plnohodnotnou roční zárukou, kterou na své vozy poskytuje zdarma. Nyní ji přechodně rozšiřuje na 24 měsíců, což nemá na českém trhu ojetých vozů obdobu.
Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select byl v České republice spuštěn v březnu loňského roku. Za necelých 14 měsíců své existence si zajistil všeobecnou známost a díky důslednému dodržovaní přísných pravidel kvality i důvěru klientů. Jednou z nejoceňovanějších výhod programu je plnohodnotná celoevropská záruka a asistence zdarma na všechny vozy.
 
Záruka Emil Frey Select kryje 15 konstrukčních skupin a takřka kopíruje záruku na nové vozy. Lze ji uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě. Jedná se bonus, který se na českém trhu ojetých vozů objevuje jen velmi zřídka. Rozšíření na dvouletou záruku, jež v současné době nabízí program Emil Frey Select, je však naprosté unikum. Tato akční nabídka potrvá od 21. května do 28. června 2019. Platí pro vybrané vozy, fakturované v tomto období, a lze ji uplatnit ve všech čtyřech prodejních místech programu Emil Frey Select v Praze: Kolbenova 273/3, Pražská 38/2, Skorkovská 1585 a Pekařská 638/5. 
 
„Při zahajování programu Emil Frey Select jsme si dali za cíl co nejrychleji vytvořit obecné povědomí, což se nám podařilo. Vybudovali jsme si také dobré jméno. To chceme dále posilovat, a proto na určitou část naší nabídky prodlužujeme záruku. Naši klienti tímto dostávají vzkaz, že za kvalitou našich vozů si stojíme,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR.