emil frey select slaví rok své existence | Autoservis | autoweek.cz

Emil Frey Select slaví rok své existence

Emil Frey Select slaví rok své existence

28.03.2019 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select slaví své první narozeniny. Za úvodní rok své existence získal několik tisíc spokojených zákazníků a nové provozovny v Praze.
Když vstupoval program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select na český trh, představil své hlavní závazky, jako přinést na trh ojetých vozů nový kvalitativní standard, zajistit bezchybnou zákaznickou péči a zavést úroveň prodeje ojetých vozů blížící se prostředí nových vozů. Dnes po ročním působení je patrné, že sliby dané při zahajování programu byly splněny.
 
„Za první rok jsme udělali obrovský skok. Naše prodeje dosáhly k dnešnímu dni 4317 vozů. Tímto výsledkem se přibližujeme skupině největších hráčů na trhu ojetých vozů, navíc i z hlediska všeobecného povědomí o značce se nám podařilo zaujmout velmi příznivou pozici. V uplynulém roce jsme hodně investovali do budoucnosti: otevřeli jsme dvě prodejní místa, vytvořili kompletní tým prodejců a techniků a uzavřeli strategické partnerství se Slavií,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR.