federal-mogul motorparts rozšiřuje f-m campus | Autoservis | autoweek.cz

Federal-Mogul Motorparts rozšiřuje F-M Campus

Federal-Mogul Motorparts rozšiřuje F-M Campus

14.08.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Federal-Mogul Motorparts rozšiřuje virtuální internetovou školu F-M Campus o nové moduly věnované zapalování. Mechanici si mohou osvojovat nové znalosti díky bezplatnému školení a podpoře.
Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul LLC, oznámila, že na své internetové stránce F-M Campus zpřístupnila tři nové učební moduly. Nově na vzdělávací portál zařadila technické informace a školení týkající se produktů pro zapalování značek BERU a Champion.
 
Nové učební moduly v různých úrovních - od začátečníků až po diagnostiky - seznamují s obecnou funkcí zapalovacích systémů a jejich součástí a přibližují jejich výrobu a používané materiály. Vysvětlují vizuální kontrolu jejich případných defektů a nastiňují pravděpodobný budoucí vývoj zapalovacích systémů.
 
F-M Campus je bezplatný vzdělávací portál určený pro všechny pracovníky v oboru nebo laické zájemce o automobilové díly a jejich instalaci do vozidel. Je všem k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a nabízí nejrůznější kurzy od Všeobecných informací z automobilového průmyslu až po konkrétní komponenty jednotlivých systémů: Brzdění, Motor, Filtry, Součásti systému řízení a Kolová ložiska.
 
„F-M Campus je skvělý jak pro mechaniky, tak pro automobilové nadšence. Uvědomujeme si důležitost následného vzdělávání a nejlepší způsob, jak to dokázat je, že je našim zákazníkům sami nabízíme. Od začátku roku 2016 jsme zaznamenali zvýšení počtu uživatelů o 37 %, díky šesti novým učebním modulům složilo 9263 uživatelů zkoušky a získalo příslušný certifikát. Ať už jste majitel servisu, který má zájem dále vzdělávat své osazenstvo, nebo začínající mechanik, který se chce dále rozvíjet, F-M Campus je tu pro vás,” říká Marijn Staal, Federal-Mogul Motorparts, European Trade Marketing Manager, Aftermarket.
 
Na internetové stránce F-M Campus lze zhlédnout i vzdělávací videa a video návody na odstraňování závad z YouTube kanálu F-M Campus. Srozumitelná školicí videa pokrývají celou řadu témat od výměny brzdových destiček až po montáž ložisek nábojů kol. Jsou zpracovány v devíti jazykových verzích včetně české.
  • Federal-Mogul Motorparts rozšiřuje F-M Campus
  • Federal-Mogul Motorparts rozšiřuje F-M Campus
  • Federal-Mogul Motorparts rozšiřuje F-M Campus