ford homolka otevřel v ústí nad labem fordstore | Autoservis | autoweek.cz

Ford Homolka otevřel v Ústí nad Labem FordStore

Ford Homolka otevřel v Ústí nad Labem FordStore

15.05.2017 | | Autoservis

Společnost Ford Homolka, dlouholetý partner českého Fordu, otevřela v Ústí nad Labem první FordStore v regionu - teprve třetí v České republice.
FordStore znamená jakousi elitu mezi showroomy a je výkladní skříní Fordu ať už jde o vzhled, nabízené modely, úroveň služeb nebo třeba konektivitu. Proto jsou také zájemci o FordStore podrobováni nemilosrdnému výběru: v celé Evropě počítá Ford jen s 500 partnery s označením FordStore a v České republice by jich mělo být pouze 6.
 
Exkluzivitu autosalonů s označením FordStore potvrzuje i fakt, že právě jen ony mohou prodávat ty nejatraktivnější sportovní modely, tedy Ford Mustang a Ford Focus RS.
 
Společnost Ford Homolka je jedním z nejstarších a nejvěrnějších dealerů Fordu u nás. Jeho vozy totiž prodává již od roku 1991. Jde přitom o rodinnou firmu, kterou stále řídí její zakladatel Rudolf Homolka a v níž pracují i oba jeho synové, vnuk a další rodinní příslušníci.
 
„Myslím, že jsme od skromných začátků v devadesátých letech společně ušli pořádný kus cesty. Dnešní otevření FordStore, nejhezčího automobilového showroomu v regionu, je pro mě jednoznačně absolutním vrcholem mé kariéry,“ říká Rudolf Homolka.
 
Oficiálního otevření nového FordStoru se zúčastnilo i nejvyšší vedení českého Fordu v čele s jeho generálním ředitelem Janem Laubem. Ten po slavnostním přestřižení pásky řekl: „FordStore je vyhrazen pro nejúspěšnější dealery Fordu a mě velmi těší, že ho dnes v Ústí nad Labem otevírá právě společnost Ford Homolka, která si ho díky své dlouholeté, poctivé a koncepční práci plně zaslouží.“