ideální partner do nepohody - drivers-kit | Autoservis | autoweek.cz

Ideální partner do nepohody - DriverS-kit

Ideální partner do nepohody - DriverS-kit

02.09.2014 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Nečekané uvíznutí v koloně na dálnici, přírodní a živelné katastrofy mohou řidiče a cestující ve voze uvěznit i několik hodin na cestě daleko od civilizace ve velmi nepříznivých podmínkách. Pomocí se může stát nouzový balíček na cesty DriverS-kit.

I když si to neradi přiznáváme, vždy je možnost, že nám zrovna v průběhu průtrže mračen či sněhové vánice dojde palivo na okresce uprostřed lesů, mimo pokrytí mobilního operátora, kde se díky nepřízni počasí neobjeví další auto možná několik hodin. Vyloučeno není ani to, že uvízneme s autem bez možnosti bezpečného úniku na úseku cesty podemletém vodou při náhlé záplavě či zavaleném stromy.

 

Kolonu na dálnici považuje za krizovou situaci jen málokdo, ale pokud v ní uvízneme na několik hodin v mrazu či sněhové vánici s poloprázdnou nádrží, bez teplého oblečení, bez jídla a pití, může tato situace být hodně nepříjemná.

 

Řešením je nouzový balíček na cesty DriverS-kit, který obsahuje 11 užitečných předmětů, které posádce vozidla v krizové situaci můžou přijít vhod. Obsah DriverS-kitu pomůže řidiči i spolucestujícím přečkat v autě nejhorší chvíle.

 

Nezbytné kalorie dodá balení vysokoenergetických cereálních tyčinek. Příjem tekutin zajistí 5 x 100 ml vody pro nouzové situace ve speciálním balení, které je odolné proti nárazu, snese pád z výšky, stejně jako extrémní teplo nebo mráz. Tato pramenitá voda neobsahuje žádné chemické látky a má pětiletou životnost, která může být prodloužena, pokud sáček není otevřen.

 

K udržení tělesného tepla poslouží izotermická folie, která zamezuje tepelné ztrátě a prochladnutí, zejména při úrazech, popáleninách a šokových stavech. Fólie je také odolná vůči vodě.

 

Pokud s autem uvíznete v zimě bez možnosti vytápění - například pokud auto nestartuje nebo vám došlo palivo, jistě oceníte body warmer, zdroj tepla vyrobený z přírodních nehořlavých materiálů. Hřeje více než šest hodin a je vhodný i do extrémních podmínek.

 

Dalšími užitečnými předměty, které se v krizových situacích na cestách mohou hodit, jsou pracovní rukavice, pláštěnka, píšťalka, hygienické roušky, vlhčené ubrousky a ruční LED svítilna s dynamem, které po každé minutě otáčení kličkou zajistí čtyři až pět minut světla.

 

DriverS-kit obsahuje také startovací kabely pro případ potíží s vybitým akumulátorem.

 

Všechny předměty jsou uloženy v hermeticky uzavřeném odolném sáčku s možností opakovaného uzavření, který pohodlně umístíte do kufru auta nebo pod sedadlo. DriverS-kit vám v autě pomůže přečkat minimálně čtyřiadvacet hodin bez cizí pomoci. Ať pojedete na pracovní cestu, dovolenou nebo na lyže, s DriverS-kitem máte jistotu, že v případě nečekaných událostí nebudete odkázáni na pomoc okolí.

 

DriverS-kit vyrábí Survival Company a nabízí jej za zaváděcí cenu 1000 Kč s dopravou

  • Ideální partner do nepohody - DriverS-kit
  • Ideální partner do nepohody - DriverS-kit
  • Ideální partner do nepohody - DriverS-kit