integrovaný trychtýř v uzávěru nádržky ostřikovačů | Autoservis | autoweek.cz

Integrovaný trychtýř v uzávěru nádržky ostřikovačů

Integrovaný trychtýř v uzávěru nádržky ostřikovačů

20.03.2019 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Nový Simply Clever prvek výrazně zjednodušuje doplňování kapaliny do ostřikovačů. Víčko nádržky ostřikovačů čelního skla se při otevření automaticky promění v trychtýř. Inovativní řešení bude k dispozici pro všechny modelové řady značky Škoda.

Vývojáři automobilky Škoda Auto připravili další z prvků Simply Clever, které motoristům usnadňují každodenní život. Integrovaný trychtýř v uzávěru nádržky ostřikovačů čelního skla bude poprvé k dispozici jako standardní výbava v novém modelu Scala a přicházejícím městském SUV Kamiq.
 
Stalo se to už pravděpodobně každému majiteli auta: při doplňování kapaliny do nádržky ostřikovačů se část obsahu vylije pod vůz. Aby se tomu předešlo, bude nádržka ostřikovače čelních skel v přicházejících modelech Škoda vybavena inovativním víčkem, které se rychle promění v nálevku umožňující pohodlné a efektivní doplňování kapaliny pro ostřikovače.
 
Nádržka ostřikovačů čelního skla s nálevkou bude poprvé v novém kompaktním voze Škoda Scala, který bude v prodeji od května. Toto Simply Clever řešení bude také standardní výbavou městského SUV Škoda Kamiq v budoucnu i dalších modelových řad. Kromě toho bude k dispozici pro všechny ostatní modely české značky v rámci sortimentu Škoda Originálního příslušenství.
 
  • Integrovaný trychtýř v uzávěru nádržky ostřikovačů
  • Integrovaný trychtýř v uzávěru nádržky ostřikovačů