interaction slaví 25. výročí na českém trhu | Autoservis | autoweek.cz

Interaction slaví 25. výročí na českém trhu

Interaction slaví 25. výročí na českém trhu

10.02.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Společnost Interaction s.r.o., výhradní distributor lakovacích materiálů Spies Hecker, slaví v tomto roce 25. výročí působení na českém trhu.
Společnost Interaction se zabývá komplexními dodávkami lakovacích materiálů, příslušenství a technologií do karosáren, lakoven a lakovacích provozů. Na základě vhodně umístněným osmi pobočkám po celé republice je svým partnerům vždy nablízku. V roce 2012 s částí svého produktového portfolia expandovala i na slovenský trh.
 
Nejen díky prvotřídní kvalitě dodávaných materiálů, ale i zásluhou poskytování řešení v podobě projekční, servisní, poradenské a školicí činnosti, se společnost na českém trhu řadí k nejúspěšnějším společnostem působící v této oblasti.
 
Společnost Interaction s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem opravárenských autolaků Spies Hecker, lakovacích kabin USI Italia, příslušenství pro lakovny Carsystem, myček pistolí a příslušenství B-Tec, sušicí technologie Ionitec a infrazářičů Lagos do České republiky.
 
Společnost Interaction s.r.o. zastřešuje koncept Colors Unlimited Interational (CUI), což je síť certifikovaných autoopraven používajících lakovací materiály značky Spies Hecker.