inovativní řešení oprav laku karoserií vozů kia | Trendy | autoweek.cz

Inovativní řešení oprav laku karoserií vozů Kia

Inovativní řešení oprav laku karoserií vozů Kia

23.05.2012 | | Trendy

Kia nabídne inovativní řešení pro opravy drobných poškození karoserie vyvinuté společností AkzoNobel, které je barevně sladěno s laky vozů Kia. K dispozici bude exkluzivně u prodejců Kia.

Malé oděrky a škrábance na karoserii už nemusí majitelům vozů Kia dělat starosti. V rámci nového partnerství se společností AkzoNobel nabídnou prodejci Kia svým zákazníkům jednoduché řešení oprav.

Inovativní produkty Stickerfix jsou tvořeny nejmodernější fólií opatřenou lakem AkzoNobel. Zákazník si vybere z předem připravených tvarů a velikostí fólii požadované barvy a přiloží ji na poškozenou plochu. Výsledkem je téměř neviditelná oprava karoserie. Paket Stickerfix nabízený exkluzivně prodejci Kia je barevně sladěn s širokou paletou barev vozidel Kia a umožní opravit poškozený lak karoserie za necelou minutu.

"Atraktivní a hospodárné vozy Kia se nabízejí s bezkonkurenční 7letou zárukou a minimalizují tak náklady na provoz vozu. Nabízený systém Stickerfix dále sníží náklady tím, že umožní zručnějším majitelům provádět si drobné opravy doma," sdělil Uwe Hannes, viceprezident poprodejních služeb Kia Motors Europe.

Remco Maassen van den Brink, marketingový manažer společnosti AkzoNobel EMEA, dodal: "Jsme potěšeni, že budeme dodávat Stickerfix prodejcům Kia v Evropě, a jsme si jisti, že jejich zákazníci budou Stickerfix považovat za ideální řešení pro rychlou a snadnou opravu kosmetických poškození karoserie. Kia je prvním výrobcem, který bude dostávat Stickerfix pod vlastní značkou a v elegantním balení, jehož vzhled odráží charakter produktů Kia zaměřených na design."

Tato nejnovější smlouva navazuje na již existující partnerství mezi oběma organizacemi, v jehož rámci dodává AkzoNobel lak pro všechna vozidla vyráběná v evropském výrobním závodě Kia ve slovenské Žilině. Prodejci Kia v České republice budou produkty Stickerfix postupně vybavováni od června letošního roku.`