levnější tankování s benzina tank karta easy | Autoservis | autoweek.cz

Levnější tankování s Benzina Tank Karta Easy

Levnější tankování s Benzina Tank Karta Easy

12.08.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Zákazníci čerpacích stanic Benzina mohou získat slevy při tankování na každé z 341 stanic provozovaných společností Unipetrol RPA. Tank Kartu Easy zákazníkovi garantuje slevu až 1 Kč na litr oproti totemovým cenám.
Tank Karta Easy je předplacená karta, s níž je možné platit za tankování u všech čerpacích stanic Benzina. Nabíjí se buď online bankovním převodem, nebo přímo na čerpací stanici, a to hotově i platební kartou. Slevu má zákazník, který si kartu pořídí, vždy jistou – oproti totemovým cenám pokaždé ušetří, a to až 1 Kč na litr paliva. Karta je přenosná, chráněná čtyřmístným PIN kódem a zákazník se může sám rozhodnout, zda ji bude mít anonymní či ji zaregistruje do Zákaznického portálu.
 
„Tank Kartu Easy jsme navrhli tak, aby představovala univerzální řešení pro jednotlivce, rodiny i menší firmy. Karta je přenosná a jejích výhod mohou využít všichni zákazníci. Zákazníkům jednoznačně doporučujeme kartu registrovat. S registrovanou Tank Kartou Easy lze platit nejen za palivo, ale také za doplňkový sortiment kromě alkoholu a cigaret, navíc ji může zákazník v případě ztráty zablokovat a nechat si poslat náhradní. To u anonymní karty není možné,“ říká Ondřej Janů, vedoucí odboru platebních karet Benzina.
 
Pokud si zákazník svou Tank Kartu Easy zaregistruje, bude mít možnost na svém účtu v Zákaznickém portálu sledovat finanční úsporu za poslední transakci, uplynulý měsíc i celkovou úsporu za dobu používání karty, dále historii provedených transakcí nebo aktuální výši kreditu.  Portál také umožňuje zákazníkům zvolit sortiment, který lze kartou platit.
 
„Lákavá může být Tank Karta Easy třeba pro rodiny se dvěma a více vozy. Na jednu registraci je možné vystavit až 10 karet, které lze v Zákaznickém portálu jednotlivě omezit kreditem – takže třeba syn nevytankuje více než 1000 korun měsíčně,“ dodává Ondřej Janů.
 
Zákaznický portál je optimalizován také pro mobilní telefony a tablety, veškeré informace tedy jsou snadno dostupné i na cestách. Navíc nemusí zákazník, který chce výhody Tank Karty Easy využívat, na rozdíl od Tank Karty Business, která je určena fleetovým zákazníkům s vyšší měsíční spotřebou, dokládat kreditní historii ani platit kauci předem.
  • Levnější tankování s Benzina Tank Karta Easy
  • Levnější tankování s Benzina Tank Karta Easy