mobilita od škofinu | Autoservis | autoweek.cz

Mobilita od ŠkoFINu

Mobilita od ŠkoFINu

19.05.2015 | | Autoservis

Volkswagen All-Inclusive nabízí navíc 10 000 Kč na dovybavení vozu.
Finanční společnost ŠkoFIN upravila prostřednictvím originální značkové řady Volkswagen Finance akci Volkswagen All-Inclusive. Nabídka, která platí do konce června 2015, umožňuje pomocí operativního leasingu fyzickým osobám pronájem automobilů z rodiny modelů Golf a to na 2 nebo 3 roky. Výhodou, kterou nabízí na domácím trhu pouze Volkswagen, je zejména individualizace vozu podle potřeb klienta díky příspěvku ve výši 10 000 Kč na dovybavení auta.

V rámci nabídky Volkswagen All-Inclusive platí pro modely Golf, Golf Variant a Golf Sportsvan také nově možnost volby počtu najetých kilometrů po dobu trvání smlouvy. Každé dva nebo tři roky tak mohou mít zákazníci nový vůz bez akontace a bez nutnosti řešit obvyklé starosti kolem vozu s jistotou pravidelných měsíčních splátek. V měsíční splátce je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění, připojištění obvodových skel, kompletní služby autorizovaného servisu a sada zimních pneumatik včetně jejich přezutí.

„Nabídku Volkswagen All-Inclusive využijí zejména klienti, kteří hledají snadné řešení své mobility. Prakticky jediné o co se starají, je samotný výběr modelu a metalická barva vozu podle jejich preferencí. O vše ostatní se již postará ŠkoFIN. Klientům značky Volkswagen nově nabízíme možnost si vozy personalizovat o dodatečnou výbavu. Vybrat si můžou kterýkoli doplněk, například komfortní sedačky ErgoActive, rádio s větší úhlopříčkou nebo parkovacího asistenta,“ říká Lukáš Cankař, vedoucí marketingu ŠkoFINu.

„Operativním leasingem Volkswagen All-Inclusive pro fyzické osoby chceme oslovit ještě širší skupinu zákazníků a zpřístupnit jim tento moderní a stále více oblíbený způsob financování vozu. Proto jsme se rozhodli po úspěchu počáteční nabídky náš program rozšířit a ještě více zatraktivnit. Zákazníci si tak mohou kromě délky pronájmu zvolit také roční limit počtu ujetých kilometrů a zároveň si přizpůsobit výbavu vozu individuálním potřebám výběrem z široké nabídky výbavy na přání, která je pro modely značky Volkswagen charakteristická,“ říká Daniel Harant, vedoucí divize Volkswagen osobní vozy.