mol slaví roční výročí | Autoservis | autoweek.cz

MOL slaví roční výročí

MOL slaví roční výročí

27.05.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Značku MOL nese již 135 čerpacích stanic v ČR. 
Přesně rok od představení první čerpací stanice MOL v České republice se do bílo-zeleno-červených barev převlékla už 135. stanice. V současné chvíli pokračuje rebranding čerpacích stanic Agip, který bude dokončen během letních měsíců. Síť čerpacích stanic MOL se sjednotí pod značky MOL a Pap Oil v druhé polovině letošního roku.
 
„Držíme tempo přibližně čtyř nových čerpacích stanic týdně. Současně s tím samozřejmě stále probíhají i úpravy vybraných čerpacích stanic do nového konceptu Fresh Corner,“ uvedl Radim Špůrek, ředitel maloobchodu MOL v ČR. Čerpací stanice s Fresh Cornery poskytují rozšířenou nabídku kávy a čerstvého občerstvení. Do léta jich bude otevřeno 30.
 
Čerpací stanice MOL nabízejí vysoce kvalitní plně aditivovaná paliva. Zákazníci si mohou vybrat mezi kvalitní, avšak finančně úspornější volbou paliv (EVO 95 a EVO Diesel) či extratřídou mezi palivy (EVO Natural 100+ a EVO Diesel +). Svým zákazníkům MOL nabízí také nový věrnostní program, jehož nabídku neustále zlepšuje.
 
Společnost MOL Česká republika vznikla 1. 1. 2016 sloučením společností PAP Oil a MOL Retail se společností Slovnaft Česká republika. S 315 čerpacími stanicemi je MOL druhým největším provozovatelem sítě čerpacích stanic na českém trhu. Silnou pozici zastává MOL také v oblasti velkoobchodu, kde patří k vedoucím obchodním společnostem v oblasti distribuce a prodeje motorových paliv a maziv.