nh car partnerem bezpečnostní akce zkus to ne!bezpečně | Autoservis | autoweek.cz

NH Car partnerem bezpečnostní akce Zkus to NE!bezpečně

NH Car partnerem bezpečnostní akce Zkus to NE!bezpečně

14.04.2016 | | Autoservis

Stejně jako v loňském roce je i letos v dubnu společnost NH Car partnerem zábavně-dopravní akce, jejímž hlavním cílem je zvýšení bezpečnosti dospělých i dětí.
V Praze na Strahově poskytne NH Car ve dnech 15. -16. 4. 2016 kompletní zázemí všem, kteří si přijdou vyzkoušet bohatý program. Akci moderuje Josef Melen.
 
Program na pražském Strahově odstartuje v pátek 15. dubna po poledni představením soutěží a atrakcí a v sobotu bude pokračovat od 10 do 17 hodin. Účast je volná pro všechny příchozí, není podmíněna vlastnictvím řidičského průkazu a program je koncipován tak, aby se bavili nejen dospělí, ale i děti.

Pro všechny je přichystán velmi atraktivní program, který zahrnuje nejen soutěže o ceny, ale také praktickou výuku a vzdělávání v oblasti dopravní bezpečnosti. Účastníci se mohou těšit na nejrůznější simulátory, soutěže v parkování či v poskytování první pomoci.

Akce v areálu společnosti NH Car se zúčastní také zástupci Policie hlavního města Prahy, kteří zde předvedou svou techniku a zajímavě se odprezentují. Na sobotu od 14 hodin je připraveno velmi atraktivní překvapení – zásah hasičů, při kterém dojde k „rozstříhání“ nového modelu značky Škoda. Během celé dvoudenní akce je pro všechny příchozí připraveno občerstvení a nápoje zdarma.

„NH Car je jedním z největších českých automobilových dealerů a během roku prodáme nový vůz několika tisícovkám zákazníků. Bezpečnost našich zákazníků i ostatních motoristů je pro nás velmi důležitá, a byť nové automobily nabízejí stále lepší ochranu, není nikdy na škodu si v bezpečí a pod dohledem zkušených instruktorů vyzkoušet nejrůznější jízdní situace a otestovat tak své reakce,“ komentuje partnerství Vít Pěkný, generální ředitel společnosti NH Car.

„Osobně se velmi těším na sobotní zásah hasičů při praktické ukázce záchrany posádky z nového vozu Škoda. Právě konstrukce nových moderních automobilů je totiž navržena tak, aby vyhověla i při těchto kritických momentech, kdy jde o sekundy, a tak jsem zvědavý, jak Škodovka obstojí,“ doplňuje Vít Pěkný.

NH Car se svými obchodními a servisními aktivitami řadí mezi přední autorizované prodejce značek Volkswagen, Škoda, Kia a Fiat a opravny vozů Volkswagen, Škoda, Audi, Kia a Fiat. Společnost byla založena 20. srpna 1991 a v současnosti má tři prodejní a servisní místa - v Praze 6 na Strahově, v Praze 9 na Černém Mostě a v komerční zóně Průhonice, v nichž celkem pracuje přes 140 zaměstnanců.

Během uplynulých 24 let prodal NH Car na českém trhu více než 55 000 vozů a jeho prodejních či servisních služeb využilo přes 100 000 klientů. V roce 2014 si nový automobil od společnosti NH Car zakoupilo téměř 5200 zákazníků.