nové autocentrum aaa auto v praze | Autoservis | autoweek.cz

Nové autocentrum AAA Auto v Praze

Nové autocentrum AAA Auto v Praze

11.11.2019 | Rybecký Vladimír | Autoservis

V Praze byla otevřena druhá pobočka sítě AAA Auto. Nové autocentrum vzniklo v nákupní zóně Čestlice a nabízí 180 vozů prémiového segmentu. Celková nabídka „Áček“ v regionu Prahy je tak nyní více než 2500 aut.
Autocentrum AAA Auto v Dolních Chabrech již kapacitně obyvatelům Prahy a spádových oblastí nestačí. Proto skupina Aures Holdings, která síť autocenter AAA Auto provozuje, otevřela novou pobočku v Praze v nákupní zóně Čestlice. Na ploše a v dalších prostorách zde je prostor pro nabídku 200 aut. Pobočka je vybavena vlastním servisem a výkupním centrem. Celková investice do spuštění autocentra byla 4 miliony korun. Hodnota vystavených vozů je přibližně 60 milionů korun.
 
„Jedná se o první novou pobočku v Praze za posledních deset let. Před rokem 2008 jsme měli menší pobočku v Praze-Řepích, ale od té doby dosud v Praze fungovala pouze centrála v Dolních Chabrech. Naším cílem je přiblížit se zákazníkům na jihovýchodní straně Prahy, která se velmi intenzivně rozvíjí. Proto jsme se rozhodli otevřít další pobočku, která bude obsluhovat i přilehlé regiony středočeského kraje,“ uvedl provozní ředitel sítě AAA Auto Petr Vaněček.
 
Pobočka v Čestlicích nabízí všechny služby klasického autocentra AAA Auto - výkup, prodej a finanční služby včetně úvěrů na nákup vozů a zprostředkování jejich pojištění. Vzhledem k vysoké návštěvnosti lokality AAA Auto počítá s rychlým náběhem prodejů až na více než 120 vozů měsíčně.
 
Autocentrum v Čestlicích je první svého druhu s vysokým zastoupením zánovních vozů s parametry značky Mototechna, jejichž podíl bude zhruba nadpoloviční. „Již delší dobu jsme hledali lokalitu pro vznik prémiové pobočky, a jsme přesvědčeni, že tato nákupní zóna s návštěvností v řádu stovek tisíc lidí denně je z tohoto hlediska ideální. V těsném sousedství navíc právě vzniká nové luxusní obchodní centrum,“ řekl Petr Vaněček.
 
AAA v České republice nyní na 24 místech nabízí téměř 11 000 vozů a je tak prodejcem ojetin s nejhustší pobočkovou sítí a nabídkou aut.