novinky v programu škoda bez starostí | Autoservis | autoweek.cz

Novinky v programu Škoda Bez starostí

Novinky v programu Škoda Bez starostí

10.12.2014 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Škoda rozšiřuje nabídku úspěšného leasingového programu Škoda Bez starostí o modely Fabia a Superb a vozy s pohonem všech kol.

Škoda rozšiřuje nabídku operativního leasingového programu pro privátní zákazníky o další modely. Program Škoda Bez starostí nabízí inovativní výhody jako pevné měsíční splátky bez akontace, pojištění zákonné odpovědnosti a havarijní pojištění, případně také všechny předepsané servisní úkony a údržbu vozu.

 

Nově se v nabídce objeví např. třetí generace modelu Fabia a model Superb. Individuální mobilita pro soukromé zákazníky začíná s modelem Fabia na 4699 Kč měsíčně.

 

„Velice nás těší, že inovativní program Škoda Bez starostí si na domácím trhu našel již více než 1600 zákazníků,“ říká Luboš Vlček, šéf prodejní organizace Škoda Auto Česká republika. „Pevně věříme, že rozšíření nabídky bude výrazným impulsem k dalšímu pozitivnímu rozvoji značky Škoda na českém trhu,“ dodal Luboš Vlček.

 

Úspěch programu výrazně předčil původní očekávání. Objemu plánovaného původně na sedm měsíců se podařilo dosáhnout již během tří měsíců od spuštění nabídky. Nabídka vozů je nyní obohacena o nový model Fabia s karoseriemi hatchback i kombi. Na základě zákaznických podnětů je nově v nabídce model Superb, taktéž v obou karosářských variantách, stejně jako nabídka automatických převodovek DSG nebo pohonu všech kol u vybraných modelů.

 

Nová Škoda Fabia nabízí soukromým zákazníkům v rámci produktu ‚Škoda Bez starostí’ individuální mobilitu již od 4699 Kč měsíčně po dobu dvou let (paket Start). Mimo modelu Fabia s motorem 1,0 MPI/44 kW a výbavou Active, je nově k dispozici také Fabia Combi s motorem 1,0 MPI/55 kW a výbavou Active lze v rámci programu Škoda Bez starostí získat od 5199 Kč měsíčně.

 

Novinkou v programu je také zařazení modelové řady Superb. Vůz je k dispozici s motorem 2,0 TDI/103 kW a možností volby karoserie liftback nebo kombi.

 

Škoda pozitivně reaguje i na požadavky zájemců o rozšíření nabídky vozů s pohonem všech kol. Produkt Škoda Bez starostí nově zahrnuje nabídku vozů Škoda Octavia a Octavia Combi s motorem 1,6 TDI (77 kW) a pohonem 4x4 a model Yeti 2,0 TDI (81 kW) 4x4.

 

Novinkou je také možnost zvolit model Škoda Octavia 1,2 TSI (77 kW) s automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG a to v obou karosářských variantách.

 

Program Škoda Bez starostí je k dispozici pro každý model ve dvou tarifech: Start a Komplet. Již s tarifem Start zahrnuje nabídka povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem, havarijní pojištění se spoluúčastí ve výši volitelně 1 % nebo 5 % a s připojištěním obvodových skel. V případě nehody má zákazník navíc nárok na náhradní vůz a může využít i možnosti pojištění právní ochrany. Komplexní tarif Komplet zahrnuje všechny předepsané servisní úkony a údržbu po celou dobu trvání nájmu vozu, včetně sady zimních pneumatik, kompletních služeb pneuservisu, výměny stírátek stěračů, kapaliny do ostřikovačů či výměny žárovek.

 

Od spuštění programu Škoda Bez starostí v červnu letošního roku značka Škoda eviduje prostřednictvím finanční společnosti ŠkoFIN již více než 1600 objednávek. Největší oblibě u zákazníků tohoto produktu se těší model Rapid Spaceback TSI/63 kW s tarifem Komplet. Škoda průměrně registruje 53 nových klientů týdně.

  • Novinky v programu Škoda Bez starostí
  • Novinky v programu Škoda Bez starostí
  • Novinky v programu Škoda Bez starostí