nový program prodeje ojetých vozů hyundai | Autoservis | autoweek.cz

Nový program prodeje ojetých vozů Hyundai

Nový program prodeje ojetých vozů Hyundai

14.10.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

H-Promise je nový globální program prodeje ojetých vozů Hyundai.
Globální program prodeje ojetých vozů Hyundai H-Promise slibuje garanci spolehlivosti a prověřené historie vozů. Automobilka v něm bude nabízet pouze taková auta, která plní kritéria kvality a nepřekročí stáří čtyř let. Program běží v České republice u 10 obchodních partnerů Hyundai a další budou postupně přibývat.
 
„Program je zaměřený na zánovní modely. Součástí každého prodejního týmu je vyškolený specialista pro zánovní vozy v programu H-Promise, který je zodpovědný za celý obchodní proces od výkupu až po prodej,“ vysvětlil senior PR manažer a mluvčí Hyundai Motor Czech Miloš Adámek s tím, že každý automobil projde před prodejem důkladnou 100 bodovou prohlídkou.
 
Všechny nabízené vozy mají prověřenou historii včetně kontroly právních záležitostí. Stáří nabízených vozů v programu H-Promise je maximálně čtyři roky, což znamená, že vozy mají vždy minimálně jeden rok záruku a vztahuje se na ně program Permanentní mobility.
 
„K dalším výhodám patří možnost využít různé typy financování i následných asistenčních služeb. Během záruční opravy mají klienti v rámci Programu permanentní mobility automaticky k dispozici náhradní vozidlo zdarma,“ uvedl Miloš Adámek.