opel handycars s financováním od unicredit leasing | Autoservis | autoweek.cz

Opel HandyCars s financováním od UniCredit Leasing

Opel HandyCars s financováním od UniCredit Leasing

12.04.2013 | | Autoservis

Opel HandyCars s financováním od UniCredit Leasing zvýhodní vozy pro zdravotně postižené občany.

Zdravotně postižení občané mohou nyní využít dvě mimořádné nabídky k nákupu vozu značky Opel v rámci nového programu Opel HandyCars. Kromě produktu Opel HandyCars 50:50, který vedle předplacené CCS karty v hodnotě 2000 Kč umožňuje rozložení splátek na dvě části s nulovým úrokem, mohou klienti zvolit i Opel HandyCars Nízký úrok. Tato nabídka se vyznačuje velice nízkým úročením, přednabitou kartou CCS v hodnotě 5000 Kč a příspěvkem Mobilita až do výše 30 000 Kč, který je určen na přestavbu nebo speciální vybavení vozidla pro handicapované občany.

„S dealerskou sítí Opel jsme připravili historicky nejvýhodnější financování pro zdravotně postižené spoluobčany, a to nejenom výší úrokových sazeb, ale i dalšími bonusy nebo délkou splácení až na sedm let. Vybrané varianty začínají na úrocích 0 % a každý klient obdrží k financování CCS kartu,“ uvedl Marek Chvojka, ředitel divize Podpory prodeje. Jak dále doplnil: „Jde o náš společný příspěvek pro integraci handicapovaných spoluobčanů do společnosti.“

Úvěrové produkty FinAuto a CreditAuto „Opel HandyCars Nízký úrok“ umožňují volbu akontace od 10 do 70 % s dobou splácení až sedm let. Každý klient obdrží zdarma tankovací CCS kartu s kreditem 5000 Kč a může získat speciální příspěvek Mobilita až do výše 30 000 Kč, který lze využít na speciální úpravu vozidla u společnosti JP Servis či na nákup speciálního příslušenství. Alternativou k příspěvku Mobilita je dodatečná sleva z ceny vozu až ve výši 30 000 Kč. Nabídka je určena pro držitele průkazů TP, ZTP a ZTP/P, opatrovníkům osob se zdravotním postižením, organizacím poskytujícím služby zdravotně postiženým nebo neziskovým organizacím a válečným veteránům.

Společnost UniCredit Leasing je již od roku 2009 výhradním partnerem společnosti Opel Southeast Europe LLC pro financování značky Opel v České republice.

Reprezentativní příklad kalkulace akce Nízký úrok, nový vůz Meriva 1,4 Selection při ceně 259 900 Kč bez bonusu Mobilita s CCS kartou v hodnotě 5 000 Kč.

Výše úvěru 233 910 Kč při 10 % akontaci (25 990 Kč), úroková sazba: 6,29 %, délka úvěru 5 let, 60 splátek, měsíční splátka včetně havarijního pojištění: 5 000 Kč, celková částka k uhrazení (splátka jistiny, úroku, havarijní pojištění, poplatek): 303 518 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru 3509 Kč, RPSN: 11,5 % (včetně havarijní pojistky), povinnost uzavřít havarijní pojištění s pojišťovnou Allianz (zvýhodněná sazba pro držitele průkazu TP, ZTP a ZTP/P Opel HandyCars od Allianz: 2,06 % při 10% spoluúčasti).