platba mobilní aplikací nyní ve všech flotilách taxi praha | Autoservis | autoweek.cz

Platba mobilní aplikací nyní ve všech flotilách Taxi Praha

Platba mobilní aplikací nyní ve všech flotilách Taxi Praha

30.09.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Společnost Taxi Praha rozšířila možnost bezhotovostní platby prostřednictvím mobilní aplikace i na vozy Nejlevnější Taxi a Taxi Praha. Už delší dobu lze tuto formu platby využívat v prémiových vozech flotily 14007.
Společnost Taxi Praha, největší pražský taxidispečink, nově poskytuje svým klientům možnost bezhotovostní platby prostřednictvím mobilní aplikace u všech svých flotil. Nově tedy i ve vozech Nejlevnější Taxi a Taxi Praha. Samozřejmě stále trvá už dříve zavedená možnost využívání tohoto moderního platebního nástroje i ve flotile 14007.
 
„Tímto rozšířením našich služeb opět ukazujeme, že dokážeme zajišťovat kvalitní služby v souladu s moderními trendy a jsme proto oprávněně leadrem trhu,“ uvedl v souvislosti se zavedením této novinky jednatel společnosti Patrik Altman. Flotila 14007 byla dosud jedinou flotilou dispečinku Taxi Praha s.r.o., která od března nabízela možnost využívat k placení mobilní aplikace.
 
Použití nové služby je velmi jednoduché - zaregistrujete se v mobilní aplikaci příslušné flotily, autorizujete zde svoji platební kartu a příště již při placení nebudete potřebovat ani hotovost, ani fyzickou přítomnost platební karty. Bude vám stačit jen mobilní telefon či tablet a zaplatíte pohodlně a jednoduše přímo prostřednictvím mobilní aplikace, s níž jste si před tím stejně pohodlně a jednoduše objednali vůz.
 
Největší pražský taxidispečink se ale nechce zastavit u současných vylepšení a pracuje na dalším zkvalitňování a rozšiřování využití aplikace pro zákazníky. Rozvoj aplikace společnost vnímá jako logický krok i vzhledem k tomu, že bílé limuzíny flotily 14007 budou od 1. ledna 2017 dopravovat cestující z pražského Letiště Václava Havla. Vozy taxi lze objednat i po telefonu nebo na webových stránkách jednotlivých flotil.